Cīnās “Vaidavas kausā”

Pagājušās nedēļas nogalē Apes mototrasē pulcējās vairāki simti motosporta cienītāju, lai klātienē vērotu starptautiskās sacensības "Vaidavas kauss", kas vienlaikus bija arī Latvijas čempionāta 2.posms.

Sacensībās šogad tika labots pērn uzstādītais dalībnieku rekords - pagājušajā gadā sacensībās piedalījās apmēram 400 sportistu, bet šogad to skaits pārsniedza 430. Starp viņiem bija pārstāvji ne tikai no visām trīs Baltijas valstīm, bet arī Krievijas, Somijas un Nīderlandes. Trasē valdīja saspringtas cīņas abās dienās un visās klasēs.

Arī Gulbenes novada sportisti veiksmīgi startēja šajās sacensībās.

"H14" klasē Uģis Klimons izcīnīja 1.vietu, savukārt Nauris Miķelsons ierindojās 6.vietā. Viņš startēja arī "MX 125 jauniešu" klasē, kur izcīnīja 2.vietu, un "MX2" klasē, kur ierindojās 12.vietā.

Šajā klasē startēja arī U.Klimons, uzrādot 6. rezultātu, un Jānis Stūriška, kurs finišēja 17.vietā.

"Kvadri 50" klasē 2.vietu izcīnīja Atis Breds, 2.vietu ieguva arī Renārs Paiders "kvadri iesācēji" klasē, "kvadri open" klasē Valērijs Kuzmins ieņēma 8.pozīciju, savukārt "kvadri hobby" klasē Jānis Kļaviņš ierindojās 9.vietā.

"MX50" klasē Jānis Kubuliņš ieguva 14.vietu. "Mini MX" klasē Vilnis Teterovskis ieņēma 7.vietu. "MX1" klasē Edgars Rudītis finišēja 10.vietā, savukārt Didzis Gorbenko - 14.vietā.