Dalību Valmieras maratonā 2008

Vēl tikai 4 dienas līdz Starptautiskajam Valmieras maratonam, kad noskaidrosies, kurš būs Latvijas čempions maratona distancē 2008. Vai šogad tiks pārspēti 1985. gadā uzstādītie Valmieras maratona rekordi attiecīgi sieviešu un vīriešu konkurencē un kurš saņems naudas prēmiju 1000 € apmērā?

Apliecinājums tam, ka konkurence būs sīva, ir Valmieras maratona 2008 dalībnieku saraksts, kas apskatāms www.valmieras-maratons.lv , kur starp dalībnieku vārdiem redzami:


* Latvijas soļotāja Jolanta Dukure, kura 2006. gada Eiropas čempionātā ierindojās augstajā 9. vietā, uzstādot personīgo rekordu 20 km soļojumā un vienlaikus arī valsts rekordu. Jolanta ir olimpisko spēļu dalībniece un daudzkārtēja Latvijas čempione.


* soļotājs Igors Kazakevičs, kurš 2008. gada Pekinas olimpisko spēļu 50 km soļojumā ieguva 16. vietu, finišējot ar jaunu personīgo rekordu.


* bijušais Latvijas izlases batlonists Jēkabs Nākums, kurš 1998. gadā Nagano olimpiskajās spēlēs izcīnija piekto vietu sprinta distancē.


* daudzkartējā Latvijas čempione kalnu slēpošanā - Ulla Freiberga.


* Poļina Jeļizarova - zelta medaļas ieguvēja Eiropas junioru čempionātā 3000 metru kavēkļu skrējienā.


* Normunds Freimanis - daudzkārtējs Latvijas čempions militārajā daudzcīņā.


* Nadežda Kavtaskina - daudzkārtēja pasaules čempione veterāniem dažādās skriešanas distancēs.


* Latvijas vieglatlēts Valērijs Žolnerovičs - Pekinas Olimpisko spēļu dalībnieks, Latvijas čempions 3000 metru šķēršļu skrējienā.


* Anita Liepiņa - vairāku olimpiāžu dalībniece, daudzkārtēja Latvijas čempione un pagājušā Valmieras maratona uzvarētāja!


"Jau tagad zināms, ka Valmieras maratonā 2008 piedalīsies ne tikai Latvijas sportisti un sportiski aktīvie Latvijas iedzīvotāji, bet arī dalībnieki no tuvākām un tālākām valstīm, piemēram, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Polijas, Norvēģijas, Somijas, Vācijas, Kanādas, Amerikas Savienotajām Valstīm," informē Valmieras maratona 2008 Sabiedrisko attiecību projekta vadītāja Elīna Krūkle.


Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis, raksturojot Valmieras maratonu, atzina, ka maratons ir uzdrīkstēšanās pieņemt izaicinājumu, vienlaikus tas ir sporta pasākums ikvienam - gan lieliem, gan maziem, gan sporta profesionāļiem, gan dalībniekiem, kuriem tas ir hobijs un veselīga dzīvesveida sastāvdaļa.


Pirmo reizi Valmieras maratona vēsturē, šogad īpaši tiek aicinātas piedalīties skolu un uzņēmumu komandas.

Pievieno komentāru

Sports