Dambrete: jaunie spēlētāji gūst panākumus

Madonas novada Degumniekos otrdien, 25.oktobrī, notika skolēnu sacensības dambretē. Tajās savu māku spēlēt dambreti demonstrēja jaunie dambretisti no Madonas, Viļānu un Gulbenes novada. Gulbenes novadu pārstāvēja Gulbīša vidusskolas dambretisti, informē skolas dambretes pulciņa vadītājs Jānis Ļoļāns.

Visjaunākajā grupā divas godalgotās vietas ieguva Gulbīša vidusskolas spēlētāji: 1.vietu ieguva Baiba Saveļjeva un 3.vietu - Marks Danieks.

 

Jaunākajā grupā Gulbīša vidusskolas dambretisti ieguva vienu godalgoto vietu, to spēja Sandis Platais, iegūstot 2.vietu. Vidējā grupā, kurā startēja 5. līdz 9.klašu dambretisti, Gulbīša vidusskolu pārstāvēja trīs 5.klases un viens 6.klases skolēns.

 

"Protams, cīnīties ar 3 līdz 4 gadus vecākiem pretiniekiem ir sarežģīti, bet tā ir ļoti laba skola nākamajiem startiem. Arī šoreiz iegūtās vietas tik spēcīgā konkurencē nav sliktas," atzīst pulciņa vadītājs.

 

Šajā grupā spēlēja 21 dambretists. Labākais rezultāts no Gulbīša vidusskolas dambretistiem ir Sandim Sirmajam - 8.vieta. Vēl spēlēja Rolands Priedeslaipa (10.vieta), Aija Rutka un Alvis Bisenieks (11.-12.vieta).

Pievieno komentāru

Sports