Dambrete: Līderos Gulbīša vidusskolas skolēni

Gulbīša vidusskolā sestdien, 16.aprīlī, notika atklātais turnīrs dambretē skolēniem, informē sacensību organizators Jānis Ļoļāns.

Lielākais skaits dalībnieku bija jaunākajā grupā, kurā spēkiem mērojās desmit jaunie dambretisti. Jāteic, ka mājinieki nebija viesmīlīgi un pirmās četras vietas paturēja sev.


1.vietā ar 14 punktiem no 18 ierindojās Sandis Sirmais, arī 2.vietas ieguvējam Pēterim Briunim bija 14 punkti, bet sliktāks koeficients. 3.vietā ar 13 punktiem ierindojās Rolands Priedeslaipa, kurš lielāko turnīra daļu bija līderis. Visi trīs ir Gulbīša vidusskolas 4.klases skolēni.

 

Vidējā grupā 1.vietu pārliecinoši izcīnīja Kārlis Putniņš, otrais bija Kristaps Laurs (abi Gulbīša vidusskolas skolēni). 3.vietā ierindojās Ričards Strods (Degumnieku pamatskola, Madonas novads).

 

Vecākajā grupā piedalījās tikai Gulbīša vidusskolas skolēni. Te pārliecinoši 1.vietu ieguva spēlētāja ar vislielāko pieredzi - Guna Janoviča, tālākajās vietās Gunas klasesbiedri - 12.klases skolēni Māris Apsītis (2.vieta) un Dita Laure (3.vieta). "Gribu aicināt visus skolēnus 30.aprīlī arī uz šaha turnīru Gulbīša vidusskolā," piebilst J.Ļoļāns.

Pievieno komentāru

Sports