Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dambrete: noskaidro čempionāta uzvarētājus

Gulbenes sporta centrā sestdien, 8.novembrī, norisinājās Gulbenes novada atklātā čempionāta dambretē 3.kārta.


Sacensību tiesnesis Jānis Ļolāns stāsta, ka šoreiz ciemiņu skaits bija lielāks nekā vietējo spēlētāju skaits. Madonas novadu pārstāvēja 8 dambretisti, Gulbenes - tikai 6. 


1.vietu šajā kārtā vīriešu konkurencē ieguva Dzintars Znots ar 12 punktiem, 2.vietā - Andrejs Ābelīte ar 10 punktiem un 3.vietā - Jānis Ļoļāns ar 9 punktiem (visi no Gulbenes novada).


Dāmu konkurencē startēja tikai 2 madonietes. 1.vieta - Ainai Ivanovai, 2.vieta - Līgai Skudrai.


Jauniešu konkurencē piedalījās 3 dalībnieki no Madonas novada. 1.vieta - Guntim Skudram, 2.vieta - Kasparam Skudram, 3.vieta - Dinai Jūlijai Juhņevičai.


2014.gada kopvērtējumā pēc trim kārtām 1.vietu un Gulbenes novada čempiona titulu dambretē izcīnīja Jānis Bokalders (33 punkti), tikai par punktu mazāk un 2.vieta – Dz.Znotam, vēl par punktu mazāk un 3.vieta – A.Ābelītem (visi no Gulbenes novada).


Dāmu konkurencē abas madonietes ieguva vienādu punktu summu - 22 punktus, bet pēc papildrādītājiem 1.vieta pienācās A.Ivanovai un 2.vieta – L.Skudrai. Jauniešu konkurencē uzvarēja G.Skudra. Kopā trijās kārtās piedalījās 16 dalībnieki.


Pievieno komentāru

Sports