Dambrete: skolēnu sacensību rezultāti

Gulbīša pamatskolā 4.maijā notika atklātais turnīrs dambretē skolēniem. Šoreiz pie rūtotajiem galdiņiem cīnījās rekordskaits jauno dambretistu – 31 dalībnieks, arī spēles prasmju līmenis bija labs. Par to informē sacensību tiesnesis Jānis Ļoļāns.

Jaunākajā grupā pirmo vietu izcīnīja Jēkabs Stepiņš (Liezere), otrajā vietā - Martijs Krakops (Tilža), trešā vieta - gulbenietei Evelīnai Rēzijai Lapsai, tikpat punktu, bet sliktāks koeficients bija arī Gulbenes dambretistei Agatei Sprincei. Vidējā grupā par uzvarētāju kļuva Amanda Švirkste (Dzelzava), otrā un trešā vieta - Liezeres dambretistiem Dāvim Saveļjevam un Terēzai Stepiņai.

Vecākajā grupā, kurā pagājušajā gadā bija tikai viens pārstāvis, šoreiz savu spēlēt prasmi rādija 11 dalībnieki. Nospēlējot tikai vienu partiju neizšķirti, pirmo vietu ieguva Signe Lāsma Strazdiņa (Liezere), otrajā vietā - Dina Juhneviča (Dzelzava), trešās vietas likteni arī šajā vecuma grupā izšķīra koeficients, jo Sintijai Briedei (Liezere) un Ričardam Andrejevam (Gulbītis) bija vienāds punktu skaits, labāks koeficients un trešā vieta - Sintijai.

Pievieno komentāru

Sports