Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbu sāk jauns sporta klubs 6

Gulbenē ir sācis darbu sporta klubs “Gulbenes K.S.P.”, kas bērniem un jauniešiem piedāvās iespēju apgūt spēka un cīņas sporta veidus.

Biedrības valdes priekšsēdētājs Andris Leišavnieks stāsta, ka biedrība ir izveidota ar mērķi apvienot spēka un cīņas sporta interesentus. “Lai citi trenējas futbolā, citi - basketbolā, mēs piedāvāsim iespēju trenēties spēka un cīņas sporta veidos. Domāju, ka tas izdosies un bērniem un jauniešiem radīsies interese,” viņš saka.


A.Leišavnieks piedāvās apgūt spēkavīru sacensībām nepieciešamās prasmes, kikboksa treniņus vadīs Elvijs Kantāns, savukārt Aigars Cīrulis palīdzēs trenēties trīscīņā. Interesenti tiek aicināti pieteikties.

Lai ir interesanti
“Kikboksā šobrīd jau aktīvi trenējas apmēram 12 puiši, taču tiks organizētas arī jaunas grupas, turklāt dažādu vecumu. Ir iespēja atsevišķi sakomplektēt arī meiteņu grupu, ja tiks izteikta šāda vēlme,” stāsta E.Kantāns. Tiesa, grupu varēs nokomplektēt vien tad, ja tajā būs pieteikušies trenēties desmit cilvēki. “Vecāki tiek aicināti pieteikt savus bērnus, viņi varēs arī apskatīties, kā notiek treniņi. Esmu gatavs treniņus organizēt arī vasarā. Mēģināsim organizēt arī treniņnometnes. Šobrīd vienu treniņnometni tepat Gulbenes novadā plānojam organizēt jau jūnijā,” stāsta E.Kantāns.


A.Cīrulis piebilst, ka sporta kluba darbs tiks organizēts tā, lai jauniešiem un bērniem ir interesanti, lai tas nav tikai vienmuļš treniņprocess. “Mūsu uzdevums ar šo sporta veidu palīdzību vispirms ir iemācīt disciplīnu, stāju,” saka A.Cīrulis. A.Leišavnieks piebilst, ka stingri tiks uzraudzīta arī treniņu dalībnieku uzvedība ārpus nodarbībām. “Trenēties nevarēs cilvēki, kas savu spēku mēģinās pierādīt kaut kur ārpusē,” saka A.Leišavnieks.


“Varam iedrošināt, ka treniņprocesā netiks uzreiz uzliktas milzīgas slodzes. Viss process notiks ļoti lēni. Mēs nevēlamies, lai jaunieši iegūst traumas, bet lai viņi sasniedz izaugsmi. Protams, var nākt un trenēties arī vienkārši sev, uzturot sevi labā fiziskā formā,” saka A.Cīrulis.

Rīkos arī sacensības
Sporta klubs mēģinās arī rīkot sacensības. “Kikboksā sacensības, iespējams, varētu noorganizēt rudenī. Spēka trīscīņā pirms kāda laika sacensības jau notika. Interese no jauniešu puses, es domāju, bija pietiekami liela. 23.maijā ir paredzētas sacensības “Gulbenes dzelzs”, uz kurām tiek aicināti jaunie atlēti. Cerams, ka arī šīm sacensībām būs atsaucība,” saka A.Leišavnieks.
Sporta kluba dalībniekiem, kas izteiks vēlmi un būs arī atbilstoši sagatavoti, būs iespēja doties arī uz novada, reģiona vai valsts sacensībām. “Uz tām brauks spējīgākie. Tas arī pašu jauniešu starpā tādējādi radīs kaut kādu cīņu un vēlmi kaut ko sasniegt,” spriež A.Cīrulis.


Ar laiku, ja būs interese, varēs trenēties arī tuvcīņā. Šajā sporta veidā trenēs Āris Korics.


Treniņiem var pieteikties pa tālruņiem 26430455 (Aigars), 26264611 (Elvijs), 26376375 (Andris).

Pievieno komentāru

Komentāri 6

signija

vai 4gadiigiem puikam arii bus tada iespeeja trenneties?

pirms 8 gadiem, 2011.04.16 17:10

Prieks redzēt, ka kāds domā arī par bērniem un jauniešiem. Lai izdodās.

pirms 9 gadiem, 2010.05.15 16:00

Mamma

Nez vai piecgadīgiem sīčiem arī būs kautkādas treniņa iespējas?

pirms 9 gadiem, 2010.05.13 16:52

Mamma

Nez vai piecgadīgiem sīčiem arī būs kautkādas treniņa iespējas?

pirms 9 gadiem, 2010.05.13 16:52

Mamma

Nez vai piecgadīgiem sīčiem arī būs kautkādas treniņa iespējas?

pirms 9 gadiem, 2010.05.13 16:52

Sports