Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daudz komandu - smilšu volejbola turnīros

Nedēļas nogalē Litenes stadionā cīņas turpināja smilšu volejbolisti, kas spēkiem mērojās Gulbenes novada un „Vidzemes Būvnieks" kausa izcīņas 3.posma sacensībās smilšu volejbolā dāmām, kā arī Litenes kausa II posmā kungiem. Vairāk foto šeit.

Sievietēm par uzvarētājām trešo reizi pēc kārtas kļuva Gulbenes duets „LaMa" (Laura Stradiņa un Madara Umure). Neskatoties, ka posms norisinājās Litenē, bija ieradies liels skaits komandu - 12.
Komandas tika sadalītas trīs apakšgrupās, pa četrām katrā un izspēlēja apli. Fināla sešniekam kvalificējās divas labākās, līdzi ņemot savstarpējās spēles.

 

Izspēlējot apli, par III posma 6.vietas ieguvējām kļuva J 18 grupas meiteņu komanda „Gulbene 94" (Zane Žogota un Viktorija Bodunova). 5. vieta - Madonas duetam „Mambo", 4. - komanda „Bites" (Inita Medne un Inese Ubaga). Lai noteiktu uzvarētāju, 1.-3.vietas ieguvējām komandām nācās skaitīt „mazos punktus", rezultātā 3. vietu izcīnīja komanda „Rūdža" (Solvita Vīcupa un Laura Puniņa). 1.-2.vietu šķīra tikai viens „mazais punkts", tādējādi 2. vietu ieguva komanda „6.ātrums" (Marika Vizule, Anete Mičule), bet duetam „LaMa" izdevās nosargāt savas uzvarētāju pozīcijas arī šajā posmā.

 

Līdz ar to jau ir izveidots neoficiāls kopvērtējums pirms 4.posma, kas notiks 14.augustā Gulbenē un būs izšķirošais pirms fināla. Jāpiebilst, ka finālam kvalificēsies astoņas labākās komandas, uz ko pašreiz kandidē desmit komandas: LaMa (40 punkti), Rūdža (35 punkti), Bites (34 punkti), „6.ātrums"(32 punkti), "Tiina" (28 punkti), "Gulbene 94" (27 punkti), „Optimistes" (25 punkti), "Gulbene 98" (23 punkti) un „Podziņas"(20 punkti).


Kungiem V 40 + grupā otrais posms bija pulcējis četras komandas, bet vīriešiem pamatgrupā - 13.
V 40 + grupas volejbolisti izspēlēja apli līdz divu setu uzvarai. Visās spēlēs uzvarēja un par otrā posma uzvarētājiem atkārtoti kļuva komanda „Serve" (Vitālijs Platais, Ivars Kupčs un Gunārs Mačeks). Otrajā vietā Balvu vienība „Shark" (Imants un Aigars Kairiši). Trešajā pozīcijā jauna komanda no Balviem „Ozolmājas" (Aigars Pušpurs, Gundars Kočāns), ceturtie - „Vecie buki" no Balviem.

Vīriešu pamatgrupā uz otro kārtu bija ieradušās negaidīti daudz komandas (13) - divas no Madonas, divas - Jaunannas, pārējās no Gulbenes un Litenes.


Komandas tika sadalītas trīs apakšgrupās, no kurām astoņas turpināja cīņu par godalgotajām vietām. Rezultātā par uzvarētājiem kļuva duets „Madona" (Vasīlijs Trusovs, Matīss Berkmanis), otrie vēl vieni madonieši - komanda „Bataljons", 3.vietu šajā posmā izcīnīja gulbenieši Dzintars Vasiļjevs un Kārlis Karolis, komanda „Marķīzs".


Turnīrs organizatora Dz.Vasiļjeva vārdā paldies Vitālijam Platajam par labi sagatavotiem laukumiem un SIA „Vidzemes Būvnieks" (personīgi Jānim Boktam).


3.posma sacensības kungiem notiks 13.augustā Litenē, bet dāmām un V 40 grupas vīriešiem - 14.augustā. Savukārt, jauniešiem rīt, 26.jūlijā Gulbenes stadionā norisinās Latvijas jaunatnes pludmales volejbola līgas sacensību 3.posms, vasaras spēles „TIO volejs 2011" 2.kārta norisināsies 4.augustā.

Pievieno komentāru

Sports