Demonstrē labu cīņas sparu 3

Rēzeknē 27.februārī notika sporta kluba "Sedna" rīkotās sacensības kikboksā. Tajās piedalījās arī viens sporta kluba "Gulbenes K.S.P." pārstāvis Jānis Pošeiko.

Jānis startēja kikboksa (full contact) disciplīnā, kur bija jācīnās trīs raundus pa divām minūtēm. Gulbenes pārstāvis startēja svara kategorijā līdz 72 kilogramiem un cīnījās ar Daini Rupaini no Rēzeknes. Diemžēl šajā cīņā pēc punktiem Jānis zaudēja.  

Jāņa treneris Elvijs Kantāns atzīst, ka šī cīņa viņa audzēknim bija liels pārbaudījums, jo pretinieks bija pieredzējušāks, taču, par spīti tam, Jānis demonstrēja labu cīņas sparu, ko arī atzīmēja sacensību organizatori.

 

"No visām šo sacensību cīņām Jāņa un Daiņa cīņa tika novērtēta ļoti augstu gan no skatītāju, gan no sacensību organizatoru puses. Šo cīņu un piedalīšanos sacensībās bija sarunājis mūsu kluba pārstāvis Aigars Cīrulis, un, protams, tikai viņš zināja, cik spēcīgs pretinieks būs Jānim. Es to uzzināju tikai pirms starta. Tagad es zinu, pie kā vairāk būs jāpiestrādā Jānim treniņos. Nākamā cīņa viņam būs maijā Zilupē, tas nozīmē, ka vēl ir laiks, lai labi sagatavotos," saka E.Kantāns.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Sports