Diemžēl pie godalgām netiek

Rīgā notika Latvijas 2.līgas fināls, kurā piedalījās FB „Gulbene 2005" komanda. Diemžēl gulbenieši ierindojās ceturtajā vietā.

Pusfinālā mūsu komanda sacentās ar FK „Ilūkste". Pretinieki jau pazīstami, jo viņi arī gadu iepriekš spēlēja ar mums 1.līgas čempionātā. Pirmais puslaiks ritēja līdzīgā cīņā. Abas komandas daudz kombinēja, bet bīstamus momentus izveidoja maz. Otrajā puslaikā mūsu aizsargi pieļāva divas rupjas kļūdas un pretinieki abas izmantoja. Rezultāts kļuva 0:2. Desmit minūtes pirms spēles beigām Jānis Lapss panāca 1:2. Mūsējo pārsvars bija nospiedošs, bet visu sabojāja tiesneša nepamatoti piešķirtais 11 metru soda sitiens uz mūsu vārtiem (to atzina arī spēles inspektors). Rezultātā - zaudējums ar 1:3.
Otrajā dienā notika spēle ar Liepājas „Varavīksni" par bronzas medaļām. Arī šajā spēlē komandas bija spēkos līdzīgas. Pirmie vārtus guva pretinieki, bet pēc 10 minūtēm J.Lapss panāca 1:1.

Otrajā spēles daļā jau izpaudās gulbeniešu fiziskā sagatavotība. Un atkal iegāza momentu realizācija. Neskaitāmi vārtu stabi un pārliktņi glāba pretiniekus no vārtu zaudējuma. Lieta nonāca līdz 11 metru soda sitieniem. Mums precīzi bija Artis Timenieks, Edijs Aleksāns, Jānis Lapss, Arnis Ivanovs, Māris Bērziņš un Rolands Ozoliņš. Kļūdījās Valentīns Surovs, Dainis Tašiņš un Radions Slusorenko.

Pretiniekiem - par vienu kļūdu mazāk, un rezultātā - zaudējums soda sitienos ar 6:7. Jau otro reizi trīs gadu laikā paliekam ceturtie finālā...

Bez minētajiem futbolistiem, laukumā spēlēja Dainis Nalivaiko, Vladimirs Frolovs, Māris Lazdiņš, Gatis Zelčs, Valērijs Sircovs un Renārs Šķenders.

Futbolisti izsaka pateicību Gulbenes novada sporta dzīves vadītājam Ziedonim Lazdiņam par atbalstu nokļūšanai uz finālu Rīgā.

Futbola sezona vēl nav beigusies - 18.oktobrī Rīgā, Šeibeļa stadionā, pulksten 14.00 jāspēlē Latvijas kausa izcīņā ar FK „Ādaži".