Disku golfa dienas Gulbenē

Gulbenē "Baltic Disc Golf" kopā ar disku golfa klubu "Chilli Disc Golf Latvia" 14. un 15. maijā organizē disku golfam veltītus pasākumus. Par to novada mājaslapā informē Elviss Brauns.

Viņš stāsta, ka apmeklētājiem būs iespēja labi pavadīt laiku un uzzināt, kas ir sports, ko sauc par disku golfu, kā arī iepazīties ar tikko izveidoto disku golfa parku “Stari”.

"Disku golfs ir lieliska izklaide un laika pavadīšanas veids jebkura vecuma cilvēkiem. Ikvienam būs iespēja izmēģināt savu roku dažādās atrakcijās, lai sajustu, kāda ir šī sporta veida būtība un kāds ir nepieciešamais ekipējums un inventārs kvalitatīvai sporta baudīšanai.Disku golfs, līdzīgi kā tradicionālais golfs, sastāv no gājieniem pretim mērķim. Ja golfā gājienus veic ar nūju sitot bumbiņu pretim bedrītei, tad disku golfā ar roku met lidojošu šķīvīti pretim speciālam disku ķērājam," atklāj E.Brauns.

14.maijā pulksten 10.00 blakus Gulbenes sporta centram (Skolas iela 12 a) Ģimenes dienas ietvaros notiks pasākums "Iepazīsti disku golfu":


- Disku golfa celiņa paraugs.

- Disku mešana uz precizitāti.

- Informatīvais materiāls un inventārs. 

15.maijā pulksten 10.00 Daukstu pagasta Staru mototrasē - pasākums "Pirmie soļi disku golfa parkā "Stari"":

- Neoficiālā laukuma atklāšana.

- Starptautisks disku golfa turnīrs.

- Iepazīšanās ar disku golfu un laukumu.

Pasākumu atbalsta SIA "Rubate" un Gulbenes novada dome.

Pievieno komentāru

Sports