Distanču slēpošanā startē ar labiem rezultātiem

Aizvadītajā sestdienā Madonā norisinājās Latvijas sporta veterānu savienības 46.sporta spēles distanču slēpošanā. Gulbenes rajons uz sacensībām bija ieradies ar divām komandām. Gulbenes rajona I komanda 17 komandu konkurencē kopvērtējumā izcīnīja ceturto vietu, bet Gulbenes II komanda ierindojās astotajā vietā.

Sacensības uzsāka S 45 grupas sievietes, kas spēkiem mērojās 3 kilometru individuālajā distancē. Gulbenes komandu šajā vecuma grupā pārstāvēja Aina Rubene, kura ierindojās ceturtajā vietā.

S 60 grupā Ņina Travina uzrādīja otro labāko rezultātu savā vecuma grupā, izcīnot otro vietu.

S 65 grupā Zaiga Baltā izcīnīja trešo vietu.

S 70 grupā par uzvarētāju kļuva Rita Vucena.

5 kilometru distancē sievietēm S 30 grupā labāko rezultātu sasniedza un pirmo vietu izcīnīja Dace Anča.

S 40 grupā Sandrai Volodinai - trešā vieta. Atzīstami startēja Anita Žavrida, kas S 35 grupā ierindojās piektajā vietā.

V 45 grupā trešo vietu izcīnīja Antis Zunda, savukārt, V 50 grupā Vitālijam Deksnim - sudraba godalga.

Nepārspēts V 65 grupā bija un pirmo vietu izcīnīja Jānis Ančs.

V 70 grupas vīriešiem Gunāram Rubenim ceturtā vieta.

Turpinājumā sekoja stafešu slēpojumi 4 x 2 kilometru distancē.

Gulbenes I komanda (J.Ančs, S.Volodina, D.Anča, A.Zunda) ierindojās ceturtajā, Gulbenes II komanda - desmitajā vietā.