Divi zaudējumi nedēļas laikā 1

Divus zaudējumus nedēļas laikā Vidzemes hokeja čempionātā ir piedzīvojusi FHK „Gulbene" komanda.

Spēlē ar vienu no līderu komandām
Pagājušās nedēļas nogalē gulbenieši sacentās ar vienu no līderu komandām HK „Smiltene".

Pirmie vārtus guva pretinieki, bet jau pēc minūtes, izmantojot Alberta Bubiša un Jāņa Pāvuliņa piespēles, izlīdzinājumu panāca Deniss Kozlovskis. Vēl pēc pāris minūtēm vārtus guva A.Bubišs pēc D.Kozlovska un Māra Dekšņa piespēlēm. Pirmā trešdaļa beidzās 2:1.

Otrās trešdaļas sākumā smiltenieši panāca izlīdzinājumu 2:2 un tūlīt izvirzījās vadībā ar 3:2.

Turpinājumā mūsu spēlētāji centās panākt izlīdzinājumu, bet - divas rupjas kļūdas aizsardzībā un atpūtā komandas devās pie 5:2 HK „Smiltene" labā. Noslēguma trešdaļā vārti netika gūti, un zaudējums ar 2:5. Arī metienu attiecība 32:22 smilteniešu labā.

Puse hokejistu uz spēli neierodas

Savukārt uz spēli ar HK „Cēsis" mums bija tikai 9 hokejisti, jo 10 (!) dažādu iemeslu dēļ nevarēja ierasties. Jau ar pirmajām minūtēm bija skaidrs, ka būs grūti. Cēsnieki trešdaļas izskaņā atklāja rezultātu, bet Raitis Āboliņš no Ivo Kindzuļa un Daiņa Ozoliņa piespēlēm panāca 1:1. Trešdaļas pēdējās sekundēs Cēsu komanda vēlreiz nonāca vadībā ar 2:1. Tā beidzās pirmā trešdaļa.

Otrajā cēlienā jau izpaudās mūsējo nogurums un pretinieki guva vēl divus vārtus. Trešdaļa beidzās 4:1. Noslēguma trešdaļā vārtus guva Jānis Pāvuliņš no M.Dekšņa un Dmitrija Novikova piespēlēm. Rezultāts kļuva 2:4, un parādījās cerība.

Tomēr spēku pietrūka un spēles pēdējās minūtēs pretinieki guva vēl divus vārtus un rezultātā zaudējums ar 2:6. Metienu attiecība arī izsaka Cēsu komandas pārākumu - 36:15.

Lai gan gūti zaudējumi, tomēr FHK „Gulbene" čempionātu turpinās pirmajā līgā, un tas nozīmē, ka kopvērtējumā no 23 komandām cīnīsimies par 1. līdz 6.vietu. Šajā etapā atlikusi vēl viena spēle - Valmierā 23.janvārī pulksten 19.15 ar HK „Ape".