Divniekos - desmitie, četriniekos - piektie

Kanādā Kalgari trasē naktī no piektdienas uz sestdienu sākās Pasaules kausa izcīņa bobslejā, kurā startēja arī Jānis Miņins un mūsu Daumants Dreiškens.

Interneta portāls www.bobslejs.lv ziņo, ka pirmā posma sacensībās šī ekipāža izcīnīja 10.vietu. Abos braucienos bobslejisti uzrādīja vājus starta ieskrējiena rezultātus (pirmajā braucienā - 19.rezultāts un otrajā - 16.), taču trasē kamanas slīdēja labi, tādēļ izdevās pakāpties uz augšu. Pirmajā braucienā - 14.vieta, otrajā - 7.vieta, kas braucienu summā deva 10.vietu.

 

Savukārt naktī uz svētdienu Kalgari notika arī pirmā posma sacensības četriniekiem. J.Miņina, D.Dreiškena, Oskara Melbārža un Intara Dambja ekipāža izcīnīja augsto 5.vietu. Arī šoreiz ekipāžai starta ieskrējiens neizdevās pietiekami ātrs, taču tālāk veicās labi. Divu braucienu summā izdevās ierindoties 5.vietā, trasi veicot 1 minūtē un 48,66 sekundēs.

 

Šonedēļ bobslejisti dosies uz ASV, kur darba dienās aizvadīs treniņus olimpiskajā Parksitijas trasē, bet nedēļas nogalē startēs Pasaules kausa izcīņas 2.posma sacensībās.

Pievieno komentāru

Sports