Dramatiskā cīņā spēle beidzas neizšķirti 4

Latvijas 2.līgas čempionātā FB "Gulbene 2005" komanda savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 ar FK "Kvarcs/Madona".

Spēles pirmās minūtes bija dramatisma pilnas. Sākumā laukumu bija spiests atstāt Valentīns Surovs. Tūlīt viesi guva pirmos vārtus. Vēl pēc pāris minūtēm madonieši panāca jau 2:0 savā labā. Tomēr gulbenieši nekrita izmisumā. Spēle pamazām izlīdzinājās.

Puslaika vidū viens pret vienu ar viesu vārtsargu izskrēja Artūrs Zelčs, un rezultāts kļuva 1:2. Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās.

Otrajā spēles daļā abas komandas uzbruka vienādi, bet vārtus guva Gulbenes futbolisti. Pie viesu vārtiem ar galvu precīzi spēlēja Mārcis Graudiņš, un rezultāts kļuva 2:2.

Spēles izskaņā abām komandām bija lieliskas izdevības gūt uzvaras vārtus, bet nekā. Noslēgumā futbolisti nopelnīja četras dzeltenās kartiņas (mūsējiem - Sandis Putniņš un Renārs Šķenders) un vienu sarkano kartiņu (madonietis).

Nākamā spēle FB "Gulbene 2005" komandai 26.jūnijā pulksten 14.00 Gulbenes stadionā ar Ludzas futbolistiem.

Citā spēlē FK "Balvu Vilki" - Ludzas NSS/Kārsava/Zilupe 1:2.

Komentāri 4

ok

Latvijas 2.līgas čempionātā FB "Gulbene 2005" OTRĀ komanda savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 ar FK "Kvarcs/Madona".

pirms 9 gadiem, 2010.06.25 23:48

to saku kā ir

Lasot tevi, saprotam, ka ir vēl mūsu vidū dauņi. Kaunējies būtu. Žēl tavu vecāku, tāds brāķis.

pirms 9 gadiem, 2010.06.24 20:40

Saku kā ir

Labi ka vēl ničā.........atradušies sportisti visu nedēļu ar Reno markas busiņu dzerdami braukā un tad nu spēlē kurš vairs var paskriet,kaunējušies būtu

pirms 9 gadiem, 2010.06.24 11:45