Druvēnieši sacenšas vasaras sporta spēlēs

Druvienas vasaras sporta spēles pēc kapusvētkiem, kas šoreiz notika arī pēc Druvienas skolas salidojuma ir kļuvušas jau par tradīciju un vienmēr pulcē daudz dalībnieku.

Šoreiz skolas salidojuma balle varbūt bija par iemeslu tam, ka dalībnieku bija nedaudz mazāk, jo bija taču jāizguļ naktij atņemtais miegs, taču tie, kas bija ieradušies uz sacensībām, bija gatavi cīņai.

Pagasta sporta organizators Juris Gjačs stāsta, ka pirmie sacensības uzsāka riteņbraucēji, kuri veica 7 kilometrus garu apli apkārt Druvienas pagastam. Startēja 12 dalībnieki. Zelta medaļas un kausus savās vecuma grupās izcīnīja Artis Vizners, Vēsma Upīte, Lidija Pušpure un Valdis Mucenieks.

Komandu cīņās piedalījās sešas komandas, katrā komandā – pa sešiem dalībniekiem. Dalībnieki sacentās – jautrajā basketbolā, ķegļu gāšanā, siena maisa mešanā, aklajā bumbiņu lasīšanā, labirinta pievarēšanā un kriketā.

Trešo vietu spraigā cīņā ieguva komanda “Gultņi izkrita”, kurā startēja Lorenss Seņko, Jānis Mežulis, Jānis Balodis, Everts Kovaļkovs, Aivis Līdaks un Arvis Līdaks. Otrajā vietā ierindojās komanda “Seska draugi”, kuras sastāvā bija Jānis Krešovs, Rolands Graumanis, Oskars Pops, Rainers Pops, Mareks Mačs un Raivo Graumanis. Par uzvarētājiem kļuva komanda “Korķītis”. Šīs komandas sastāvā cīnījās Jānis Ribakovs, Kintija Bačka, Aivars Gjačs, Sindija Logina, Irēna Kovaļkova un Niks Graumanis. Sacensību organizatori pateicas visiem sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem par piedalīšanos un atbalstu.

Pievieno komentāru

Sports