Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Druvienā godina sporta laureātus

Sniegotā 22.janvāra vakarā Druvienas kultūras namā pulcējās Druvienas pagasta sportisti un atbalstītāji uz tradicionālo pasākumu "Sporta laureāts 2010".

Druvienas pagasta sporta dzīves organizators Jurijs Gjačs stāsta, ka pasākums pulcēja pilnu zāli ar sportot gribošiem un sportu cienošiem dažādu paaudžu pārstāvjiem. Šajā vakarā tika apbalvoti tie sportisti, kuri guvuši panākumus novada un valsts svarīgākajās sacensībās.

Par pirmajiem sporta laureātiem tika atzīta Druvienas meiteņu volejbola komanda (Klinta Krama, Gunta Gruņiere, Kintija Bačka, Ilze Ozola, Aiga Kozule, Ieva Pērkone, Daira Heisele, Dināra Popa, Tatjana Ābeltiņa, Anita Tillere), kas novada sacensībās ieguva 2.vietu.  

Par laureātiem tika nominēta arī skolas meiteņu volejbola meiteņu komanda (Zigrīda Kručena, Asnate Zirne, Iveta Pērkone, Vendija Heisele, Amalda Kručena, Žanete Zirne), kas ieguva 1.vietu novada skolēnu olimpiādes sacensībās.

 

Novada sacensībās pludmales volejbolā 1.vieta - Arvim Černoglazovam un Ivim Ķikustam. Gulbenes novada sacensībās florbolā Druvienas pagasta komandai (Aivars Gjačs, Gatis Stībelis, Jānis Sproģis, Aigars Pokulis, Jānis Botckis, Laimonis Žvīgurs, Kristaps Birzons) - 3.vieta. Novada jaunsargu organizētajās sacensībās florbolā 1.vieta - Druvienas meitenēm (Ilzei Ozolai, Kintijai Bačkai, Aigai Kozulei, Ievai Pērkonei). Novada skolēnu olimpiādē strītbolā 1.vieta - Jānim Botckim, Gintam Loginam, Igoram Kovaļkovam. Novada skolēnu orientēšanās sacensībās 1.vieta - skolēniem: Sentim Rinasam, Nikam Ābolam, Artim Vizneram, Arvim Līdakam, Evertam Kovaļkovam, Jānim Artūram Balodim. A.Vizners izcīnīja arī 1.vietu soļošanā sacensībās „Gulbenes apļi".

 

Tika godināta arī vīriešu zemledus makšķernieku komanda: Laimonis Žvīgurs, Andris Balodis, Jānis Balodis, Sandris Kručens. Laureāta medaļas saņēma galda tenisiste Klinta Krama un novusa spēlētāja Sandra Birzone. Par teicamiem panākumiem Gulbenes novada vasaras sporta spēlēs tika apbalvota vīriešu 3x100 metru stafetes komanda: Ivis Ķikusts, Oskars Krastiņš, Mārtiņš Ribakovs.

 

Par sporta laureātiem vieglatlētikā tika atzīti Irita Bačka, Iveta Gjača, Jurijs Gjačs, Aivars Gjačs, Ivis Ķikusts, Tatjana Ābeltiņa, Vēsma Upīte, Tālis Zvejnieks. Atsevišķu balvu par varonību sacensībās izpelnījās Druvienas pagasta sportists Visvaldis Ozoliņš. Par atbalstu sportam pateicību saņēma Druvienas pamatskolas direktore Velga Černoglazova un pagasta pārvaldes vadītājs Juris Graumanis. Ar klusuma brīdi pieminēts tika pāragri aizgājušais sporta skolotājs Juris Šabraks - daudzu paaudžu druvēniešu sporta skolotājs un treneris.

Sporta laureātus un viesus ar jauku koncertu sveica Lizuma jauktais koris (vadītāja Anita Ledaine).
Pasākuma beigās visiem laureātiem tika pasniegta lielā svētku torte, kuru gatavoja Rita Skrebele.

 

"Paldies arī Daigai Apsītei par diplomu izgatavošanu, Jolantai Zirnei par pasākuma scenāriju, Sindijai Loginai un Aivaram Gjačam par pasākuma vadīšanu! Pasākums parādīja, ka sports Druvienas pagastā allaž bijis cieņā. Lai arī šis ir mazs pagasts ar nelielu iedzīvotāju skaitu, bet ar jaunu sporta zāli un lielu sportisko potenciālu. Ir radīti pieņemami treniņu apstākļi, tādēļ domāju, ka nākotnē druvēnieši sevi varētu parādīt vēl augstākā līmenī. Paldies visiem pasākuma dalībniekiem par atsaucību un piedalīšanos!" saka J.Gjačs.

Pievieno komentāru

Sports