Druvienā jau piekto gadu notiek pasākums “Sporta laureāts”

Druvienas pagasts ir viens no retajiem pagastiem Latvijā, kur notiek pasākums "Sporta laureāts". Druvienā tas sevi ir pierādījis kā dzīvotspējīgu, gaidītu pasākumu un šogad tam bija jau 5 gadu jubileja. Vairāk foto šeit.

Pagasta sporta darba organizators Juris Gjačs stāsta, ka šoreiz sportisti un sporta dzīves atbalstītāji saņēma īpašu balvu - pie katra laureāta aizceļoja uzvarētāju Dieviete Nīče - kā cerība, ka tā nesīs veiksmi turpmākajās sporta gaitās.  

Pērn spraigas sacensības risinājās volejbolā zēniem. Mazie sportisti - Ingus Paulovs, Lorenss Seņko, Jānis Artūrs Balodis, Everts Kovaļkovs, Arvis Līdaks - ierindojās 1.vietā Gulbenes skolēnu sporta spēlēs volejbolā jaunākajā „D" grupā. Volejbolā uzvaru no novada sacensībām mājās pārveda arī meitenes - „B" grupas volejbolistes: Amalda Kručena, Zigrīda Kručena, Asnāte Zirne, Iveta Pērkone, Karīna Kozlovska, Žanete Zirne, Vendija Heisele. Pavasarī strītbolā uzvaru izcīnīja "C" grupas zēni - Alvils Maksimovs, Mikus Černoglazovs, Sandis Botckis, Dens Ķikusts. Druvienas sportisti ir arī veiksmīgi orientieristi. 1.vietu novada orientēšanās sacensībās izcīnīja meiteņu orientieristu komanda - A.Kručena, I.Pērkone, Ž.Zirne, V.Heisele.

 

Druvienas jaunie sportisti priecēja ar rezultātiem gan Rankas apļos, gan Gulbenes apļos, gan skolēnu sporta spēles krosā un vieglatlētikā. Jāuzteic mazie sportisti, kas Gulbenes apļos aizņēma visu goda pjedestālu. Balvas saņēma Niks Ābols, L.Seņko, Atis Valkjuns, Gustavs Briedis, Nellija Augule, Jānis Botckis, Aivita Upīte, Aivis Līdaks. Uzslavu pelnījis jaunais censonis Artis Vizners, kurš spēja uzvarēt soļošanas sacensībās Gulbenē un Rīgā.

 

2012.gadā pagasta sportisti veiksmīgi startēja ziemas un vasaras sporta spēlēs. Uzslavas pelnījuši visi, kas ļāva izskanēt Druvienas vārdam. Galda tenisā uzvaras vienmēr tiek sagaidītas no Klintas Kramas un Vairas Kalniņas. Druvēnieši lepojas ar novusa spēlētāja Jāņa Āres panākumiem. Druvienas vārds ieskanas arī saistībā ar dambreti, kur labi cīnās Dzintars Znots. Vasaras novada sporta spēlēs spēcīgajā konkurencē Irita Bačka ieguva 1.vietu 3 kilometru soļošanā un 300 metru skrējienā. Mārtiņš Ribakovs trīssoļlēkšanā izcīnīja 1.vietu un šķēpa mešanā - 3.vietu. Aivars Gjačs ieguva 1.vietu 5 kilometru soļošanā un 3.vietu tāllēkšanā. Aivars, Mārtiņš un Jānis Botckis stafetē ierindojās 3.vietā. Šogad Druvienā tika atklāts jaunais futbola laukums un Gulbenes novada minifutbola čempionātā atkal startēja Druvienas komanda, izcīnot 5.vietu. Laureāta balvu saņēma Renārs Rakickis par palīdzību komandas organizēšanā un sagatavošanā.

 

"Pārsteiguma balvu saņēma viena no aktīvākajām un vecākajām sporta dzīves atbalstītājām Lidija Pušpare. Paldies sacensību atbalstītājiem un sponsoriem Laimonim Žvīguram, Aleksandram Ozoliņam, Imantam Reimandovam, Jānim Rubenim, Jurim Dančem, Jānim Kušneram, "Lejas aptiekas" kolektīvam, Gulbenes sporta centra vadībai! Sevišķs paldies par atbalstuDruvienas pagasta pārvaldes vadītājam Jurim Graumanim, pamatskolas direktorei Velgai Černoglazovai, pasākuma tapšanā - paldies kultūras cilvēkiem Valdai Putenei un Daigai Apsītei. Gada garumā visiem bija iespējas trenēties sporta zālē, par to rūpējas Ineta Maksimova. Lai telpas vienmēr būtu tīras un sakārtotas, savu darbu nemanāmi veic Tatjana Ribakova," saka J.Gjačs.

 

"Pateicamies visiem, kuri ik gadu ar savu klātbūtni kuplinājuši šo pasākumu un Druvienas sportistiem vēlam jaunas uzvaras un panākumus!"

Pievieno komentāru

Sports