Druvienā notiek sporta svētki

Jau trešo gadu pēc kārtas augusta svētdienā pēc kapusvētkiem Druvienā notiek pagasta sporta svētki. Šogad šajās sacensībās dalībnieki varēja sacensties riteņbraukšanā apkārt pagastam, veiklības braucienos velosipēdistiem, strītbolā, pludmales volejbolā, mini pļavu golfā, atspoles skrējienā ar bumbām, soda metienos ar dažādām bumbām un tāllēkšanā no vietas.

Sacensību organizators Juris Gjačs informē, ka jaunākajā vecuma grupā (5 līdz 7 gadi) riteņbraukšanā 1.vietu ieguva Kristers Heiselis, 2./ 3.vietu dalīja Jurģis Šabraks un Rinalds Vagulis. Nākamajā vecumā grupā zēniem uzvaru izcīnīja Atis Valkjuns, 2.vietā ierindojās Jānis Mežulis, 3.vietā – Arvis Līdaks, meitenēm 1.vietu izcīnīja Laura Zalpētere. Nākamajā grupā pirmajās trīs vietās ierindojās attiecīgi Daniels Ceriņš, Haralds Vagulis un Atis Pērkons. Jauniešiem no 11 līdz 14 gadiem uzvaras laurus plūca Sandis Botckis, 2.vietā ierindojās Aivis Līdaks, 3.vietā – Pēteris Priekulis, jaunietēm 1.vietu ieguva Judīte Valkjuna. Par centību jāuzslavē visjaunākais sacensību dalībnieks Rainers Valters Pops.

Velosipēdistu veiklības braucienos vislabāk sevi parādīja Ri­nalds Vagulis, Arvis Līdaks un Sandis Botckis.

Ļoti spraiga cīņa izvērtās sacensībās strītbolā, kurās piedalījās septiņas komandas. Par sacensību uzvarētājiem sīvā cīņā kļuva komanda „Vienmēr laikā” (Kristaps Roziņš, Armands Blāķis, Ronalds Biezais), 2.vietā ierindojās komanda „Trīnīši” (Ivars Roziņš, Armands Ozoliņš, Elvijs Dreimanis), 3.vietā - komanda „Kokteilīši” (Arvis Černoglazovs, Krišjānis Graumanis, Ivis Ķikusts).

Arī pludmales volejbolā sacentās septiņas komandas. Sacensībās uzvarēja A.Černoglazovs un I.Ķikusts, 2.vietā ierindojās E.Dreimanis un K.Graumanis, 3.vietā – Imants, Regnārs un Ingars Bērziņi. Sieviešu konkurencē uzvarēja Kintija Bačka un Dināra Popa.

Mini pļavu golfa sacensībās uzvaru savās vecuma grupās svinēja Arvis Līdaks, Mārtiņš Ribakovs un K.Bačka, 2.vietā – H.Vagulis, Artūrs Pērkons, Sarmīte Melngaile, 3.vietā – Dāvis Ceriņš, Oskars Pops, D.Popa.

Soda metienos ar dažādām bumbām 1.vietu izcīnīja Ivis Ķikusts, 2.vietā – Rinalds Logins, 3.vietā ar vienādu punktu skaitu – Valts Virziņš, Roberts Virziņš, O.Pops, K.Bačka, Normunds Zalpēteris.

Tāllēkšanā no vietas par uzvarētājiem savās vecuma grupās kļuva Gustavs Briedis un Aivis Līdaks, 2.vietā – Irēna Kovaļkova un K.Bačka, 3.vietā – Artūrs Karlijčuks un Atis Pērkons.

Atspoles skrējienā ar bumbām veiklākie bija Mārtiņš Ribakovs, K.Bačka, 2.vietā ierindojās Artūrs Pērkons, D.Popa, 3.vietā – O.Pops, S.Melngaile.

J.Gjačs lielu paldies par iespēju sarīkot šīs sacensības saka bijušajam Druvienas pamatskolas absolventam N.Zalpēterim, paldies par atbalstu arī Imantam Reimandovam un Laimonim Žvīguram, par palīdzību - Daigai Apsītei. „Šo sporta svētku tradīciju turpināsim arī nākamgad, aicinot tajās piedalīties ikvienu novada iedzīvotāju,” saka J.Gjačs.