Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Druvienā notiek vasaras sporta spēles

Pagājušajā nedēļas nogalē norisinājās jau par tradīciju kļuvušās Druvienas pagasta attīstības biedrības „Pērļu zvejnieki" rīkotās vasaras sporta spēles. Vairāk foto šeit.

Šajās sporta spēlēs druvēnieši un apkārtējo pagastu iedzīvotāji varēja mēroties spēkiem dažādos tradicionālos un netradicionālos sporta veidos. Sacensību organizators Juris Gjačs stāsta, ka sporta spēles bija kupli apmeklētas. Tajās piedalījās apmēram 90 dalībnieki no 6 līdz 70 gadu vecumam.

 

Strītbolā uzvarēja komanda „Druvēnieši" (Mārtiņš Ribakovs, Oskars Krastiņš, Ivis Ķikusts, Aivars Gjačs).

 

Pludmales volejbolā jaunietēm spēcīgākā izrādījās komanda „Zilacītes" (Kintija Bačka, Vendija Heisele), jauniešiem - komanda „Es tak nezinu..." (Ivis Ķikusts, Elvijs Dreimanis).

 

1000 metru skrējienā vīriešiem 1.vietu izcīnīja Oskars Krastiņš, sievietēm - Kintija Bačka, bērniem šajā disciplīnā uzvara pienācās Aivai Rinasei un Aivim Līdakam. Tāllēkšanā no vietas sievietēm 1.vietu ieguva Inga Cīrule, vīriešiem - Ivis Ķikusts, bērniem - Marija Dambrovska un Gustavs Briedis.

 

Svaru bumbu celšanā sievietēm stiprākā bija Ināra Botcka, vīriešiem - Ģirts Linde. Lēkšanā ar aukliņu atmuguriski sievietēm veiklākā bija Kintija Bačka, vīriešiem - Aldis Cīrulis. Roku saliekšanā balstā guļus uzvarēja Oskars Krastiņš, savukārt mešanā mērķī sievietēm uzvaras laurus plūca Ināra Botcka un vīriešiem - Madars Markovs.

 

„Sporta spēles pierādīja, ka laukos šādi pasākumi ir nepieciešami, lai cilvēki gūtu pozitīvas emocijas un atslodzi no ikdienas darbiem," saka J.Gjačs, pateicoties visiem, kas piedalījās sporta spēlēs.

 

J.Gjačs piebilst, ka nākamās sportiskās aktivitātes Druvienā gaidāmas 7.augustā, kad notiks Novada kauss strītbolā, un 22.augustā, kad notiks riteņbraukšanas sacensības.

Pievieno komentāru

Sports