Druvienā notiek ziemas sporta spēles

Druvienas pagastā par tradīciju jau ir kļuvis rīkot ziemas sporta spēles. Tās notika arī šogad. 12.martā ikviens interesents pulcējās, lai sacenstos slēpošanā, novusā, tenisā un hokejā. 

Druvienas pagasta sporta dzīves organizators Juris Gjačs informē, ka par sacensību uzvarētājiem slēpošanā 1 kilometra distancē meitenēm kļuva Irēna Kovaļkova, zēniem labākie Everts Kovaļkovs, Kristofers Sergejevs, Markuss Heiselis. 3 kilometru distancē meitenēm uzvarēja Sintija Viznere, zēniem labākos rezultātus uzrādīja Arvis Līdaks, Atis Valkjuns, jauniešiem – Rimants Stalažs, Kārlis Zvejnieks, pieaugušajiem – Natālija Markova, Kristīne Krama, Madars Markovs, Jānis Botckis, Sandijs Mucenieks. Veterāniem par uzvarētājiem kļuva Vēsma Upīte, Vaira Kalniņa, Agnis Mucenieks.

Ļoti spraigi noritēja hokeja turnīrs, jo vienlaikus sporta zālē tiešraidē tika vērots hokeja mačs no arēnas “Rīga” starp Rīgas “Dinamo” un Jaroslavļas “Lokomotiv”. Starp Druvienas hokejistiem veiksmīgākā bija komanda “Pingvīni”, kuras sastāvā startēja Jānis Botckis, Madars Markovs, Sandijs Mucenieks un Aigars Baltiņš. 2.vietā ierindojās “Veterāni” – Jānis Krešovs, Dzintars Znots, Jānis Balodis, Sandris Kručens, Agnis Mucenieks, 3.vietā –  “Audzes” – Otto, Modris, Jānis, Kristīne un Jurģis Patmalnieki. Jāatzīmē arī jauno censoņu - komandas “Degošā ripa” (Niks Ābols, Lorenss Seņko, Jānis Artūrs Balodis, Kristers Seņko) - cīņas prieks un spēlētgriba.

Druvienas pagasta tenisisti veiksmīgi sevi parādījuši dažādās novada sacensībās, tāpēc pašmāju turnīrs pulcēja kuplu dalībnieku skaitu. Sieviešu konkurencē 1.vietu izcīnīja Klinta Krama, 2.vietu - Vaira Kalniņa, bet 3.vietu - Gunta Gruņiere; vīriešu konkurencē 1.vieta - Dzintaram Znotam, 2.vieta – Jānim Kalniņam, 3.vieta – Jānim Patmalniekam.

Spraiga un līdzvērtīga sacensība notika arī novusā. Sacensībās startēja 13 vīrieši un 6 sievietes. Vīriešiem 1.vietu izcīnīja Jānis Āre, 2.vietu – Sandris Kručens, 3.vietu - Jānis Gruņiers. Sievietēm 1.vietā ierindojās Sandra Birzone, 2.vietā - Vaira Kalniņa, 3.vietā - Liene Gruņiere.

Notika sacensības arī lēkšanā ar aukliņu. Bērnu un jauniešu grupā uzvarēja Rimants Stalažs, Kārlis Zvejnieks un Sintija Viznere, bet pieaugušo grupā – Liene Gruņiere, Gunta Gruņiere un Kristīne Krama.

“Sacensībās piedalījās gandrīz 80 dalībnieku. Ziemas sporta spēles pierādīja, ka laukos sporta sacensības ir nepieciešamas, jo tās dod iespēju pabūt kopā Druvienas sportiskajiem cilvēkiem, kuru patiešām ir daudz, atpūsties, relaksēties un uzkrāt pozitīvas emocijas,” saka J.Gjačs. Viņš saka paldies par līdzdalību sacensību organizēšanā un vadīšanā Daigai Apsītei, Silvijai Sergejevai, Sandrai Ārei, Ivetai Gjačai, Uldim Feldmanim, Druvienas pagasta padomei un SIA “Kopa” par medaļām, Imantam Reimandovam par atbalstu sporta sacensībām.

Pievieno komentāru

Sports