Druvienā sacenšas pludiņmakšķerēšanā 1

Druvienas pagastā svētdien jau ceturto gadu pēc kārtas notika Druvienas pagasta čempionāts pludiņmakšķerēšanā. Šīs sacensības, kas norisinās pie ūdenskrātuves “Gigants”, ir kļuvušas par jauku tradīciju un pulcē pietiekami daudz interesentu.

Druvienas pagasta sporta darba organizators Juris Gjačs informē, ka šoreiz sacensībās piedalījušies 24 dalībnieki no Druvienas un Lizuma. Makšķernieki cīnījās par balvām trīs grupās: vīriešiem, sievietēm un jauniešiem.


Divpadsmit vīriešu konkurencē par uzvarētāju kļuva Jānis Gjačs ar 5,96 kilogramus lielu lomu, 2.vietu ieguva Armands Blāķis ar 5,06 kilogramus lielu lomu, 3.vietā ierindojās Dāvis Baltiņš ar 4,40 kilogramus lielu lomu. Starp sešām sievietēm par čempioni kļuva Silvija Šabraka (4 kilogrami), 2.vietu ieguva Kintija Bačka (2,57 kilogrami), 3.vietā – Agita Svila (2,11 kilogrami). Jauniešu konkurencē, kur cīnījās seši dalībnieki, ar lielāko lomu lepojās Artis Vizners (3,97 kilogrami), otrs lielākais loms bija Jānim Artūram Balodim (2,99 kilogrami) un trešais lielākais - Gustavam Briedim (2,89 kilogrami). Balva par lielāko izvilkto zivi – 1,33 kilogramus smagu spoguļkarūsu - pienācās A.Blāķim no Lizuma.


Pēc sacensībām visi dalībnieki un līdzjutēji baudīja zivju zupu. “Jāsaka liels paldies ūdenskrātuves saimniekiem Uldim Dūrītim ar kundzi Aldu par iespēju rīkot šādas sacensības. Sacensības pierādīja, ka pagasta iedzīvotājiem patīk būt kopā, būt draudzīgiem ar vidi, saturīgi un mērķtiecīgi pavadīt brīvo laiku,” saka J.Gjačs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports