Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Druvienā sporto pirms Jāņiem

20.jūnijā Druvienas sporta zāle un āra spēļu laukumi pulcēja ap 90 sportotgribētāju pagasta attīstības biedrības "Pērļu zvejnieki" organizētajā Pirmsjāņu sporta dienā, informē sporta dzīves organizators Druvienas pagastā Jurijs Gjačs.

Sacensības notika pludmales volejbolā, strītbolā, orientēšanās sacensībās pa pagasta teritoriju un pļavu golfā. Uz sacensībām tika aicināti ne tikai sava pagasta ļaudis, bet arī kaimiņu - Lizuma un Tirzas - pagastu jaunieši.

 

Īpaši spraiga cīņa noritēja jaunizveidotajā strītbola laukumā, kurā cīnījās 2 komandas no Lizuma, 2 no Tirzas un 4 no Druvienas. Visveiksmīgākie šajā turnīrā bija komanda "Čavas" no Lizuma (Dainis Melnis, Gatis Bumburs, Kristaps Roziņš).

 

Pludmales volejbolā jaunietēm uzvarēja komanda "Pūkainās" (Klinta Krama, Madara Strade), jauniešiem - komanda "Bumbulīši" (Dainis Melnis, Gatis Bumburs).

 

Orientēšanās sacensībās notika komandu cīņa, kurā uzvarēja Daira Heisele, Klinta Krama, Madara Strade un Sandris Heiselis.

Jaunākā vecuma bērni savu prasmi un precizitāti demonstrēja pļavu golfā.

 

"Sacensības pierādīja, ka sports vieno jauniešus, ka kaimiņu pagasti var labi sadarboties, kā arī ka šādi pasākumi ir nepieciešami. Tikai no mums pašiem ir atkarīgs, kādu veidosim savu dzīvi pagastā un novadā," ir pārliecināts J.Gjačs.

Pievieno komentāru

Sports