DSN/Rīga izšķir spēles likteni pirmajā ceturtdaļā 2

Šovakar Gulbenes Buku basketbolisti savā laukumā uzņēma DSN/Rīga koamandu. Diemžēl, arī šajā spēlē pārāki izrādījās viesi, kas guva pārliecinošu uzvaru - 58:108.

Rīdzinieki, jau pirmajās desmit minūtēs guva ļoti daudz punktus tieši no tālās distances un nodrošinot stabilu pārsvaru. Pārliecinoši kā komandas līderis spēli Rīgai aizvadīja Dāvis Bertāns, spēlē kopā gūdams 36 punktus (7 no 10! 3p. metieni). Bukiem rezultatīvākais bija Artūrs Lūsis, viņa kontā 16 punkti un 8 atlecošās bumbas.

Jau pašā spēles sākumā laukumā Rīgas komandai bija nospiedošs pārsvars laukuma abās pusēs. Pirmajās pāris minūtēs tika panākts jau 13 punktu pārsvars (2:15), kas līdz ceturtdaļas vidum pieauga vēl līdz +17 (10:27). Pirmajai ceturtdaļai noslēdzoties, rezultāts uz tablo jau bija 12:37, rīdzinieku labā.

Otro ceturtdaļu komandu spēle mazliet novienādojās. Līdz ceturtdaļas vidum punktus abām komandām traucēja gūt daudzās piezīmes (15:49). Tomēr atlikušajās pirmā puslaika minūtēs Bukiem izdevās apstādināt DSN/Rīga nospiedošo pārsvaru laukumā. Rezultāts pirms lielā pārtraukuma - 30:60.

Trešās ceturtdaļas sākumā Bukiem jau bija vairāk izdevību rezultātu samazināt, taču vairums metienu bija neprecīzi. Ar lielāku punktu guvumu gulbeniešu atkal spēja atzīmēties tikai ceturtdaļas otrā pusē, pretiniekam ļaujot iemest tikai 16 punktus. Ceturtdaļas beigas efektīvi aizvadīja Reinis Karolis, pēdējās sekundēs raidot grozā tālu 3p.-metienu. (44:76) .

Pēdējās spēles ceturtdaļas sākums Gulbenes komandai izdevās veiksmīgāks, vairākkārt izprovocējot pretinieku uz piezīmēm, pārsvars uz īsu brīdi tika samazināts (49:78), tomēr šādi turpināt spēli jaunajiem Bukiem pietrūka spēka.

Līdz ceturtdaļas vidum uz DSN īsajā laikā gūtajiem 11 punktiem gulbenieši atbildēja tikai ar diviem. Spēles izskaņā Bertāns atzīmējās ar vairākiem precīziem tālmetieniem pēc kārtas, palielinot savas komandas pārsvaru vēl par 11 punktiem. Spēle noslēdzās ar rezultātu 58:108.

BK "Gulbenes Buki" - DSN/Rīga 58:108 (12:37; 18:23; 14:16; 14:32).

Gulbenes Buki: Lūsis 16p.+8AB, Veinbergs 13p., Aizpurs 12p., Karolis 6p., Lišiks 6p., Jakovičs 5p., Pastušeņa, Korulis, Matisons.

DSN/Rīga: Bertāns 36p., Butjankovs 22p.+8AB, Saknītis 12p., Timma 10p.+10AB, Gulbis 9p.+6AB, Freimanis 9p.+6AB, Larionovs 7p., Zemturis 3p..

Komentāri 2

Brīnums

Es nesaprotu to Stecki:ko viņš laiž kaukumā to Reini Karoli,ja viņš gandrīz katrā gājienā atdod bumbu pretiniekiem!Brīnums ,ka šajā spēlē iemeta 6 punktus,bet tāpāt kļudas KĀ ZĪDAINIM!?

pirms 10 gadiem, 2009.11.18 18:01