Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Dubļu ērgļa” kausā - 1.vieta 1

Ēdoles apkārtnē pagājušajās brīvdienās spēkiem mērojās spēcīgākie Latvijas trofi reidu braucēji. "Kurland Trophy" bija pēdējais Latvijas čempionāta posms šogad, kur izšķīrās čempionāta medaļu liktenis. Sacensībās kā vienīgā gulbeniešu ekipāža šoreiz startēja Valdis Ločmelis un Kārlis Birznieks, kuri arī izcīnīja 1.vietu "Dubļu ērgļa" kausa ieskaitē Lielā ērgļa klasē. Vairāk foto šeit.

V.Ločmelis stāsta, ka braukt uz šo sacensību posmu bija labs stimuls - jau iepriekš viņu ekipāžai bija izcīnīti labi rezultāti un kopvērtējumā viņi bija 1.vietā. Taču, aizbraucot uz sacensībām, atklājās nedaudz cita aina - kopvērtējuma rezultātos bija ieviesusies neliela kļūda un kādai citai ekipāžai nebija iepriekš pareizi saskaitīti punkti, tādēļ, labojot rezultātus, tā nedaudz apsteidza Valda un Kārļa ekipāžu, atstājot viņus 2.vietā. Varbūt tas gulbeniešiem deva arī papildu stimulu cīnīties.  

"Pirmajā braucienā diez cik labi neveicās, taču neveicās visiem, jo trase bija ļoti smaga, viss bija pielijis. Otrajā braucienā trase tika pavērsta pretējā virzienā un izņemts viens smagākais posms, un tad mums aizgāja tā lieta. Protams, bija dažas nelielas ķibeles, nedaudz arī pabojājām mašīnu, taču nobraucām ļoti labi. Tie, kam kopvērtējumā bija 1.vieta, šoreiz palika tikai trešie. Mums līdz viņiem pietrūka tikai sešu punktu, tagad esam viņus apsteiguši un pēc neoficiālajiem rezultātiem esam arī čempionāta kopvērtējuma līderi. Domāju, ka nekam nevajadzētu vairs notikt un varēsim priecāties par uzvaru šogad," saka Valdis.

 

Viņš piebilst, ka noteikti arī nākamgad turpinās piedalīties šajās sacensībās.

 

"Šogad kādas trīs sacensības izlaidām, bet tajās, kurās bijām, bija izcīnītas divas 1.vietas, viena 3.vieta un viena 4.vieta. Domāju, ka nākamgad centīsimies neizlaist nevienu posmu," saka gulbenietis.

 

Starpsezonā tiks mēģināta uzlabot arī mašīna.

 

"Viss būs jājauc ārā un atkal jātaisa no jauna. Mēģināsim šo to arī uzlabot, lai nākamgad veiktos vēl labāk," saka Valdis. "Braukšana ir ļoti interesanta šajās sacensībās - ir jāspēj izbraukt tur, kur gandrīz nav iespējams izbraukt, un tieši tas arī ir tas saistošākais."

Pievieno komentāru

Komentāri 1

fane

Kārlis un Valdis-malači!!!Tā ir īstu vīru nodarbe-visas šīs sacensības notiek ar gara,fizisko un prāta spēju fantastisku dinamiku un spēju!Labdarbīga,sadarbīga,aizrautīga brīvā laika pavadīšana!Lai vīriem veicas arī turpmāk! p.s. Mums arī jaunieši (kā Dāvis S.) ar bezceļu braukšanas māku lieliski nodarbojas!

pirms 8 gadiem, 2010.10.22 15:38

Sports