Dubļu un bezceļa braukšanas svētki Ērgļos

Viena no vadošajām un vecākajām 4x4 bezceļu braukšanas organizācijām Latvijā - biedrība "Mazozoli 4x4" pēc 11 gadu sekmīgas darbības nolēmusi akcentēt aktīvāku pozīciju 4x4 kustībā un turpmāk tās zīmola nosaukums būs "4x4 Centrs". Izveidota arī jauna mājaslapa - http://4x4centrs.lv

Atzīmējot zīmola maiņu, jau šosestdien, 29. oktobrī, Latvijas bezceļu braukšanas paradīzē Ērgļos notiks bezceļu braukšanas svētki džipiem un kvadracikliem "4x4 Centrs Open".


Ērgļu apkārtne klasiski pazīstama ar daudzveidīgu reljefu - kalniem, lejām, upju brasliem, bagātīgi dubļainiem un mālainiem bezceļiem, kas bezceļu braukšanu padara makslimāli interesantu.


Braucēji 4x4 Centrs OPEN aicināti piedalīties 3 apvidus transportlīdzekļu grupās:


Ar standarta apvidus automašīnu - bez papildus aprīkojuma. Brauciens notiks kopīgā grupā un kopīgi tiks pārvarēti bezceļu posmi ar dažādiem šķēršļiem, kā arī apskatītas interesantas vietas. Braucienu vadīs Edvīns Bauers - bezceļa pasākumu organizators kopš 1997. gada. Šajā grupā droši var pieteikties dalībnieki bez pieredzes un bez īpaši sagatavotas automašīnas.

 

Ar bezceļu braukšanai sagatavotu automašīnu, kurai obligāts aprīkojums ir vinča! Riepu izmērs drīkst būt ne lielāks par 33'' (840 mm). Šai automašīnu grupai notiks sacensības - katrai ekipāžai individuāli būs jāpierāda savas spējas orientēties, braukt pēc leģendas, domāt un "izdzīvot" smagos bezceļu apstākļos. Pirmo trīs vietu ieguvēji tiks apbalvoti.

 

Ar kvadraciklu. Brauciens notiks tūrisma režīmā, kopīgā grupā, pa ļoti interesantu un šķēršļiem bagātu maršrutu. Braucienu vadīs Agris Jansons - cilvēks ar milzīgu pieredzi bezceļu braukšanā un zināšanām 4x4 tehnikā. Agris Jansons īpaši aicina piedalīties braucienā dalībniekiem bez lielas pieredzes - būs iespējas pamācīties!

 

Pašlaik dalībai pasākumā 4x4 Centrs Open jau pieteikušās kopumā 32 braucēju ekipāžas.

 

Pasākuma sākums un dalībnieku pulcēšanās sestdien, 29. oktobrī, pulksten 9:00 Ērgļu centrā, pie viesnīcas "Ērgļi".


Detalizēta informācija un pieteikšanās "4x4 Centrs Open" - http://bit.ly/4x4-Centrs-Open

Pievieno komentāru

Sports