Edgara Maskalāna veselība pēc kritiena nav stipri cietusi

Šās nedēļas nogalē Austrijā, Īglsas trasē, notiks jau trešais Pasaules kausa izcīņas posms bobslejā, kur startēs arī mūsu sportisti. Šobrīd sportisti jau aizvada treniņus šajā trasē.

Sazinoties ar Edgaru Maskalānu šajās dienās, "Dzirkstele" noskaidroja, ka arī pats sportists uzskata, ka rezultāts iepriekšējās sacensībās bijis negaidīti labs.

 

"Altenbergas trase skaitās sarežģītākā un bīstamākā trase pasaulē. Ne es pirmais, ne pēdējais, kas tajā kritis. Treniņos krita kanādietis Pjērs Ludērs, pamežģīja sprandu un sacensībās nemaz nepiedalījās. Līdz šai sezonai Altenbergas trasē biju braucis četrus gadus pēc kārtas un nebija nekādu problēmu. Trase man patīk, un bailes manī nav radījusi," stāsta Edgars.

 

Sportists atklāj, ka uz divnieku mačiem neesot sanācis sagatavoties pilnībā, jo visu nedēļu viņš esot noslimojis.

 

"Bija piemeties kaut kāds vīruss, tāpēc arī startā tādi pašvaki izskatījāmies, bet braucieni abi sanāca stabili, tāpēc 12.vieta mani apmierina. Pats nemaz necerēju, ka otrajā braucienā izdosies apsteigt vācieti Karlu Angereru, viņš tomēr ir mājinieks, un trase viņam ir ļoti labi zināma," spriež bobslejists.

 

"Četriniekos jau treniņos vienā braucienā bijām septītie, tāpēc arī mačos bija pamatotas cerības, ka varam iespraukties desmitniekā, beigās sanāca pat sešnieks (red. - E.Maskalāna četrinieks ierindojās 5.vietā) un nepatīkams kritiens, kas varbūt arī pielika punktu 2.braucienam. Jau šveicietis Ivo Ruegs, kas startēja pirms manis, esot teicis tiesnešiem, ka brauciena laikā bijusi slikta redzamība."

 

Pēc kritiena E.Maskalāna veselība, par laimi, nav stipri cietusi.

 

"Pats mazliet apdauzījos, plecs ir zilumos un sāp, bet braukt netraucē. Žēl, ka pirmajā braucienā kājas muskuļa traumu guva Ainārs Podnieks, jo bez viņa starts četriniekos noteikti būs sliktāks," secina Edgars.

 

Tomēr viņš cer, ka rezultāti arī šajā posmā būs labi.

Pievieno komentāru

Sports