Edmunds Gabrāns: "Ir nepieciešamas pārmaiņas" 4

Edmunds Gabrāns, basketbolists:

- Mans pagājušās nedēļas svarīgākais notikums bija došanās uz Ukrainu atrādīties Dņeprodzeršinskas komandai "Dnepro - Azot". Šeit atrodos jau visu nedēļu. Man ir dots pārbaudes laiks. Ar komandu jau esmu arī aizvadījis divas spēles izbraukumā, un abās spēlēs guvām uzvaru. Visi ir ļoti priecīgi. Šī komanda nav pārāk stipra, tai līdz šim bija maz uzvaru, taču tagad ir gūtas vēl divas uzvaras un ir pat cerības iekļūt "play - off" turnīrā. Šodien man ir paredzēts iziet medicīnisko pārbaudi, ja viss būs kārtībā, šīs dienas laikā tiks noslēgts līgums.

Uz Ukrainu devos tādēļ, ka tas man, pirmkārt, ir sportiskais izaicinājums, arī izaugsmes iespēja. Saņēmu piedāvājumu no šīs komandas un nolēmu izmēģināt. Bija arī vēl citi piedāvājumi, taču pirmais nāca no Ukrainas, tādēļ arī devos uz turieni.

Pagaidām viss ir ļoti labi. Domāju, ka man tas izdevīgi gan finansiālajā, gan arī sportiskajā ziņā. Gulbenes komandai diemžēl ir beigušās cīņas SEB Baltijas Basketbola līgā un atlicis vien cīnīties Latvijas Basketbola līgā. Domāju, ka šeit man būs vairāk spēļu. Jāteic arī, ka Latvijā visus pretiniekus jau zinu, bet šeit viss ir jauns, ir pavisam cits svaigums, citi apstākļi, arī daudz interesantāk. Domāju, ka man šeit būs iespēja progresēt, turklāt ir nepieciešamas arī pārmaiņas.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

džeks

Iemesls ir savlaicīga algu neizmaksāšana Bukos-var jau kavēt...,bet ne jau vairākus mēnešus.

pirms 12 gadiem, 2009.01.26 19:57

urbis

Iemesls jau nu gan ir kāposts un nekas cits!

pirms 12 gadiem, 2009.01.26 18:53

Sports