Egila Čakara piemiņas spēlē uzvar "Gulbenes Buki" 3

Aizvadītajā nedēļas nogalē vienpadsmito reizi risinājās „Egila Čakara piemiņas spēle” basketbolā, kur pirmssezonas pārbaudes mačā tikās BK "Gulbenes Buki" un "Valmiera Glass/Vidzemes augstskola - 2". Ar rezultātu 69:64 (21:13; 21:7; 15:19; 12:25) uzvaru svinēja mājinieki.

Spēles pirmajā puslaikā buki demonstrēja lielisku gatavību jaunajai sezonai, iegūstot ievērojamu pārsvaru pār valmieriešiem (42:20). Likās, ka mača liktenis jau noskaidrots, tomēr otrajā puslaikā situācija mainījās un intriga pieņēmās spēkā līdz ar tuvojošos spēles izskaņu. Mača pēdējās minūtēs valmieriešiem izdevās sadeldēt rezultāta starpību līdz divu punktu deficītam. Spēles galotnē tomēr "Gulbenes Buki" spēja noturēt pārsvaru, izcīnot uzvaru pār "Valmiera Glass/VIA-2" (69:64).

Jau šosestdien, 3.oktobrī pl.14.00 "Gulbenes Buki" aizvadīs pirmo mājas spēli Ramirent Nacionālajā basketbola līgā, kurā tiksies ar BA Turība.

Komentāri 3

Spečuks.

Zinu, sporta pārvalde ir pieņēmusi divus papildus darbiniekus Tomēr nebija spējīga palaist savu darbinieku uz veterānu spēlēm krosā un līdz ar to komanda palika vienā no pēdējam vietā. Spēli varēja noorganizēt pats priekšnieks. Kauns.

pirms 27 dienām, 2020.10.01 14:18