Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Eiropas Sporta nedēļā pieņem izaicinājumu būt aktīviem

Lai veicinātu fiziskās aktivitātes, no 7. līdz 13. septembrim visā Eiropā un pirmo reizi arī Latvijā norisinājās Eiropas Sporta nedēļa. Kampaņas aicinājums “Esi aktīvs!” iekļāva mērķi rosināt sportu un fiziskās aktivitātes Eiropā un būt aktīviem ne tikai sporta nedēļas ietvaros, bet visa gada garumā. Gulbenieši arī pieņēma izaicinājumu būt aktīviem un visas nedēļas garumā raudzījās ar pozitīvu skatienu uz sportiskām nodarbēm.

Pirmdiena sākās ar Gulbenes 3.pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” audzēkņu fiziskām aktivitātēm sporta centrā. Pēc kopīgas iesildīšanās, bērni darbojās piecās “stacijās”, kur bija iespēja skriet, lēkt, mest un ķert.

Otrdien pie Gulbenes kultūras centra visiem bibliotēkas un kultūras centra darbiniekiem tika organizēta kopīga pusdienlaika vingrošana. Patīkami, ka vingroja gan lielākā daļa darbinieku, gan iesaistījās arī daži garāmgājēji, kas radīja papildus stimulu atkārtot šādas nodarbes.

Trešdienas rīta cēlienā Gulbenes sporta centrā ekskursijā ar sportisku “piesitienu” bija ieradušies Gulbenes 1.pirmsskolas izglītības iestādes bērni, kas savā “dārziņā” visas nedēļas garumā arī aktīvi iesaistījās Eiropas sporta nedēļā.

Trešdienas pusdienlaikā notika kopīga vingrošana pie sociālā dienesta visiem tā darbiniekiem.

Ceturtdien, pie Gulbenes novada domes uz kopīgu izkustēšanos pavingrojot, tika aicināti novada domes un pilsētas pārvaldes darbinieki. Trīs dienu garumā liela daļa vingrotāju izteica vēlēšanos atkārtot šādas aktivitātes, tādejādi jau 25. septembrī Latvijas veselības nedēļas un Olimpiskās dienas ietvaros kopīga vingrošana notiks Gulbenes centrā.

Piektdien sporta centrā tika organizēta sporta diena Gulbenes vidusskolas audzēkņiem. Jaunieši varēja izpausties dažādās stafetēs ar kustību attīstošām un nostiprinošām prasmēm.

Sestdien “Gulces Gēns” teritorijā norisinājās Vislatvijas Spēka diena, kad ikviens Latvijas iedzīvotājs varēja apliecināt savu fizisko aktivitāti ar pievilkšanos pie stieņa. Gulbenē piedalījās 83 dalībnieki, kas kopumā pievilkās 906 reizes. Jāpiebilst, ka pēc individuālajiem rekordiem gulbenietis Vilnis Lamsteris pievilkās 41 reizi, kas ierindoja viņu starp pieciem labākajiem visā Latvijā. Kopumā Latvijā tika uzstādīts jauns rekords – 96 030 pievilkšanās reizes.

Visbeidzot svētdiena bija paredzēta aktivitātēm svaigā gaisā – nūjošana.

Pievieno komentāru

Sports