“Ekleri” izcīna 2.vietu

"Tiovoleja" finālposmā piedalās astoņas meiteņu, viena - zēnu komanda no Gulbenes

21.augustā Rīgā, Daugavas stadionā, ar spraigām un interesantām spēlēm tika noskaidrotas Latvijas jaunatnes labākās volejbola vasaras spēļu komandas „Tio volejā", kurā 12 vecuma grupās par godalgotajām vietām cīnījās labākā Kuldīgas un Gulbenes posmu 101 komanda.

 

Finālsacensību dalībnieki ne tikai cīnījās volejbola laukumos, bet arī cienājās ar "Tio" saldējumiem. Olimpiskais vicečempions, Latvijas vīriešu izlases treneris Raimonds Vilde godalgoto vietu ieguvējiem un treneriem pasniedza balvas no AS ,,Rīgas piena kombināts", Rīgas Domes un Latvijas Volejbola federācijas.


Uz finālposmu Rīgā bija devušās arī astoņas Gulbenes novada meiteņu un viena zēnu komanda, kas divos atlases posmos Gulbenē savā vecuma grupā bija ierindojušās labāko piecu komandu skaitā.

 

Vislabāko sniegumu rādīja un 2.vietu izcīnīja D grupas meiteņu komanda „Ekleri".


Gulbenē sacensības norisinājās divos posmos - 8.augustā Gulbenes sporta centra stadionā. Uz atlases posmiem bija ieradušās vairāk nekā 60 komandas no tuvākām un tālākām Vidzemes un Latgales pilsētām.
„Ekleri" (Marta Nipāne, Unda Lībere, Krista Arta Gargurne) abos Gulbenes posmos izcīnīja 1.vietu, bet finālsacensībās Rīgā 10 Latvijas spēcīgāko komandu konkurencē ierindojās 2.vietā.


Šajā vecuma grupā uz finālsacensībām vēl bija devušās divas komandas. „Panteras" (Diāna Ceplīte, Elīza, Romanovska, Sandija Kalniņa, Alise Krukovska, Viktorija Kuļikova) ieņēma 8.vietu, komanda „Īkstītes" (Arita Brokāne, Laura Aizpuriete, Tīna Žmuida, Elija Tiltiņa) - 9.vietu.


C 2 (1997./1998.g.dz.) grupas meitenēm finālam kvalificējās Lizuma/Gulbenes apvienotā komanda „Bārnijs", kas Gulbenes posmos attiecīgi ierindojās 6. un 5.vietā, bet Rīgā bija astotās.


C 1 (1995./1996.g.dz.) grupas meitenēm Gulbenē labāko sniegumu rādīja komanda „21" (Zane Žogota, Renāte Supe, Diāna Grise, Ilva Linuža, Aļona Mackeviča), kas abos Gulbenes atlases posmos izcīnīja 3.vietu. Tomēr finālposmā Rīgā viņām nācās samierināties ar 9.vietu.

 

Savukārt Lizuma komanda „Tedij" (Laila Melle, Alise Aigare, Ramona Penteļejeva, Madara Krevica un Liene Krūmiņa) pirmajā posmā Gulbenē bija sestās, otrajā posmā jau pacēlās uz 5.vietu un izcīnīja pēdējo „biļeti" uz finālu. Rīgā meitenes nospēlēja ļoti labi, izcīnot 4.vietu.
B grupā (1993./1992.g.dz.) meitenēm komanda „Bams" (Arta Buklagina, Madara Umure, Sanda Ragozina un Baiba Veismane) I posmā izcīnīja 1.vietu, II posmā bija 2.vietā, bet finālsacensībās apakšgrupu spēlēs palika trešās, līdz ar to par godalgotajām vietām cīņa izpalika.


Zēnu komanda „Vēsie" (Krists Karolis, Ronalds Reinsons, Ričards Malcāns) D grupā Gulbenē izcīnīja 4.vietu, bet Rīgā finālsacensībās viņi spēlēja vecākā - C 2 - grupā, līdz ar to - 10.vieta, bet gribas uzteikt viņu cīņassparu, kas pretiniekiem nesagādāja vieglu uzvaru.

Pievieno komentāru

Sports