Ernests Gulbis šogad turnīros vairs nepiedalīsies

Rīga, 24.okt., LETA. Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis nolēmis atpūsties un šogad oficiālās spēlēs vairs nespēlēs, bet vēlāk uzsāks gatavošanos 2009.gada pirmajam "Grand Slam" turnīram - Austrālijas atklātajam tenisa čempionātam, vēsta interneta portāls "ernestsgulbis.wordpress.com".

LETA jau ziņoja, ka Gulbis Sanktpēterburgas ATP turnīra otrās kārtas spēlē ceturtdien ar 4-6, 2-6 zaudēja pasaules ranga ceturtās vietas īpašniekam britam Endijam Marejam, kas turnīrā izlikts ar pirmo numuru.

 

Latvijas tenisistam šī bija pēdējā spēle šosezon.

 

Kā teikts interneta portālā, pilnvērtīgi spēlēt viņam traucējis sāpēt atsākušais celis. Šī iemesla dēļ Latvijas sportists atsauca savu dalību no Parīzes "Masters Series" turnīra, kurā viņam būtu jāspēlē no kvalifikācijas turnīra.

 

Tagad Gulbim būs atpūta, bet šī gada nogalē sportists uzsāks gatavošanos nākamajai sezonai.

 

Pirmās sacensības 2009.gadā Gulbis plāno aizvadīt prestižajā "Kooyong Classic" turnīrā, kurā piedalās tikai astoņi tenisisti, izmantojot to kā gatavošanās posmu Austrālijas atklātajam čempionātam. Šajā turnīrā spēlēs arī pasaules otrā rakete šveicietis Rodžers Federers. "Kooyong Classic" sāksies 14.janvārī.

 

Gulbis pasaules rangā šobrīd ieņem 50.vietu. Par Sanktpēterburgas ATP turnīra pirmās kārtas pārvarēšanu Gulbis saņems 25 ATP ranga punktus, tomēr zaudēs 60, kas pagājušajā gadā tika iegūti par iekļūšanu ceturtdaļfinālā, līdz ar to, visticamāk, jaunākajā ATP rangā pirmdien latvietis atkal zaudēs dažas pozīcijas.

Pievieno komentāru

Sports