FB "Gulbene 2005" iesoļo virslīgā! 3

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB „Gulbene 2005” komanda Ķekavā ar 3:0 uzvarēja FK „Auda”. Šī uzvara nodrošināja gulbeniešiem trīs kārtas pirms čempionāta beigām uzvaru pirmajā līgā un nākamajā sezonā tiesības spēlēt virslīgā.

Spēli mūsējie sāka mazliet smagnēji. Pārāk daudz bija individuālo darbību, mazāk saspēles. Sitienu pa vārtiem maz, un tie bija neprecīzi. Noteikti bija saglabājies psiholoģiskais nogurums pēc spēles ar „Skonto”. Tomēr pēc pusotra puslaika pēc stūra sitiena izspēles Aleksandrs Ivanovs atklāja rezultātu. Drīzumā precīzs sitiens padevās Vladimiram Kamešam - un jau 2:0. Spēles izskaņā precīzs tālsitiens Janam Radevičam, un spēle beidzās ar mums pieklājīgu rezultātu - 3:0.

Komandas sākuma sastāvā laukumā devās Alberts Nikoļskis, Kirils Jeļkins, Toms Mežs, Minori Sato, Ivans Gluško, Sergejs Mišins, Vladimirs Kamešs, Ivans Sputajs, Oļegs Laizāns un Igors Korabļovs. Otrajā puslaikā uz maiņu laukumā devās Staņislavs Pihockis, Carloss Mansilla, Krišjānis Dinsbergs, Jānis Lapss, Jans Radevičs un Igors Labuts.

Ķekavā bija pulciņš Gulbenes komandas aktīvāko fanu, kuri ļoti intensīvi atbalstīja mūsējos. Gulbeniešiem vēl atlikušas četras spēles, bet to rezultāti nevar mainīt vietu turnīra tabulā. Nākamo sacensību FB „Gulbene 2005” aizvadīs 7.oktobrī pulksten 14.00 Jelgavā ar vietējā futbola kluba otro komandu.