FB "Gulbene 2005" komanda vinnē valmieriešus 2

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB "Gulbene 2005" komanda izbraukumā ar 1:0 uzvarēja Valmieras FK/BSS futbolistus. Vienīgos vārtus pirmajā puslaikā guva Ivans Sputajs.

Spēli aktīvāk sāka laukuma saimnieki, bet gulbenieši ātri nomierināja valmieriešus un pārņēma iniciatīvu savās rokās. Ar katru minūti izpaudās mūsu komandas pārsvars gan tehniskajā, gan taktiskajā ziņā.

Vārtus mūsējie guva samērā kuriozi. Nopelnīto soda sitienu no 40 metriem izpildīja Ivans Sputajs. Bumba pa augstu trajektoriju tika raidīta saimnieku soda laukumā. Pa ceļam vējš tai mainīja trajektoriju un vārtsarga kļūdas rezultātā bumba nonāca vārtos. Rezultāts kļuva 1:0.

Pirmajā puslaikā Valmieras futbolisti vairākas reizes nonāca mūsu soda laukumā, bet tie nebija bīstami momenti. Mūsējie savukārt turpina iesākto „tradīciju" - vārtu gūšanas momentu neizmantošana. Pirmajā puslaikā trīs labas izdevības palika nerealizētas.

Otrā puslaika sākumā brīdinājumu nopelnīja Jans Radevičs. Pēc tam FB "Gulbene 2005" komanda savērpa kārtīgu virpuli valmieriešu laukuma pusē, tomēr kārtējie momenti palika neizmantoti. Lieliskas izdevības bija Vladimiram Kopčam, Nilam Sitenkovam, Janam Radevičam un Ivanam Gluško.

Spēles izskaņā saimnieki mēģināja glābt spēli. Vienā no momentiem mums palīdzēja vārtu stabs, bet atkārtoto sitienu atvairīja Alberts Nikoļskis. Spēle tā arī noslēdzās.

Patīkami, ka Valmierā bija daudzi gulbenieši, kuri atbalstīja savu komandu.

Nākamā spēle mūsu komandai 19.jūnijā pulksten 18.00 Gulbenes sporta centra stadionā ar FK "Auda". Atbalstīsim mūsu futbolistus!

Turnīra tabula

KomandasSp.Uzv.Neiz.Zaud.V.A.Punkti1.FB Gulbene-2005761020-2192.FC Jūrmala751112-4163.FK Daugava/RFS (Rīga)743019-3154.FS METTA/Latvijas Universitāte733110-2125.FK Spartaks (Jūrmala)632113-5116.SK Liepājas metalurgs-2622115-3117.BFC Daugava-2 (Daugavpils)730410-898.FK Auda (Rīga) 71424-779.FK Tukums-2000/TSS71338-13610.Valmieras FK 71244-15511.FK Jelgava-270161-11112.FK Kuldīga70073-460