FB "Gulbene 2005" - zelta medaļas 6

Latvijas 2.līgas ZA reģiona čempionāts noslēdzies ar FB Gulbene 2005 pārliecinošu uzvaru pār Madonas FK Kvarcs ar 8:1. Tas nodrošināja pirmo vietu un līdzdalību Latvijas 2.līgas finālposmā.

Spēle ar Madonas komandu sākās negaidīti, jau otrajā minūtē mūsējie zaudēja vārtus. Līdz par puslaika vidum ritēja līdzīga spēle, līdz lielisks tālsitiens padevās Mārim Bērziņam, un rezultāts kļuva 1:1. Puslaika izskaņā kombināciju ar precīzu sitienu noslēdza Ivans Jevstignejevs, bet tad lieliski nospēlēja Jānis Lapss, un atpūtā komandas devās ar 3:1 gulbeniešu labā.

Otrā puslaika sākumā Artis Timenieks sita precīzi un 4:1. Turpinājumā spēlēja tikai viena komanda. Vārti tika gūti visādos veidos, rezultātu padarot visai nepatīkamu viesu komandai. Mums vēl divas reizes izcēlās Renārs Šķenders, pa reizei - Edijs Aleksāns un J.Lapss.

Bez minētajiem futbolistiem komandā spēlēja Vladimirs Frolovs, Dainis Tašiņš, Sergejs Kauliņš, Valentīns Surovs, Ilvars Glāznieks, Artūrs Zelčs, Aivars Začs, Valērijs Sircovs, Raitis Šolins un Māris Lazdiņš. Zelta medaļas izcīnīja arī Gatis Zelčs, Arnis Ivanovs, Einārs Zaķis, Mārcis Graudiņš, Raimonds Šaicāns un Mikus Rubenis.

FB "Gulbene/Juniors" komanda ar 2:3 piekāpās Ludzas "SS/Zilupe/Kārsava" futbolistiem. Pirmā puslaika vidū divu minūšu laikā mūsējie zaudēja divus vārtus, bet pēdējā minūtē Niks Grāvlejs panāca 1:2. Tā arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Otrā puslaika sākumā mūsu komanda uzbruka aktīvāk, bet bez rezultāta. Vēl sliktāk, jo vienā no pretuzbrukumiem viesi guva vārtus, un rezultāts kļuva 1:3. Vēl gan Edijs Aleksāns ar 11 m soda sitienu panāca 2:3, bet vairāk nepietika spēka un laika.

Sezona mūsu futbolistiem turpināsies ne tikai otrās līgas finālposmā, bet arī Latvijas Futbola federācijas kausa izcīņā, kura sāksies oktobra vidū. Tur piedalīsies mūsu abu komandu labākie spēlētāji.