FB "Gulbene" aizvada saspringtu spēli un izcīna uzvaru 2

Latvijas pirmās līgas čempionātā FB “Gulbene” komanda Rīgā ar 2:1 uzvarēja “Skonto FC-2” futbolistus.

Spēle bija ļoti saspringta, kurā pirmo puslaiku ar 1:0 uzvarēja pretinieki. Pēc pārtraukuma Juris Idionovs izlīdzināja rezultātu. Vēl pēc 13 minūtēm vārtus guva Vits Rimkus. Tie izrādījās uzvaras vērti. Spēles izskaņā otro brīdinājumu (līdz ar to noraidījumu) saņēma pirmo vārtu autors J.Idionovs. Viņam nākamā spēle jāizlaiž. Mūsu komandu Gulbenē redzēsim 31.augustā, kad pulksten 17.00 pie mums viesosies SK “Liepājas metalurgs-2”.

16. FK “Jelgava-2” 19 1 2 16 23:09:00 5

Labākie vārtu guvēji: V.Kurma (Gulbene) - 16, D.Kuzmins (“Tukums TSS 2000”) - 15, N.Rjotaro (BFC “Daugava”) - 13, V.Rimkus (Gulbene) - 11, A.Gospodarjovs (Jēkabpils) - 11.