Finālā ierindojas 6.vietā

Ir beidzies "Swedbank spēkavīru čempionāta" lielais fināls. Gulbenietis Andris Leišavnieks izcīnījis 6.vietu.

Finālā uzvaras laurus plūca Agris Kazeļņiks, aiz sevis 2.vietā atstājot Arti Plivdu un 3.vietā Māri Rozentālu. Šogad pēc pieciem posmiem tika noskaidroti tie astoņi atlēti, kas automātiski ieguva ceļazīmi uz finālu. Papildus vēl divas vietas nopelnīja tie spēkavīri, kuriem starptautisko sacensību kalendāra dēļ neizdevās piedalīties vairāk kā divos posmos.


A.Leišavnieks "Dzirkstelei" stāsta, ka viņu neapmierinot tas, ka finālā tika ņemti vērā tikai pēdējā posmā iegūtie punkti, bet netika ņemti vērā iepriekšējo posmu rezultāti.

 

"Ja būtu ņemti vērā iepriekšējo posmu rezultāti, domāju, ka būtu bijis 4.vietā. Tas, protams, būtu patīkamāk. Bet kā ir, tā ir," saka gulbenietis.


Sacensībās bija jāveic septiņi vingrinājumi: "JS&S Ūdensmeistars" baļķu celšana, "Līvu Alus" ķerras stumšana, "Vivacolor" krucifikss, "G4S" 360 kilogramu nēšu nešana, "Triobet" spēka kāpnes, "Elsana" kombinācija, "Swedbank" akmeņu celšana. Tomēr laika apstākļi ieviesa korekcijas un tika nolemts neveikt kombināciju.

 

A.Leišavnieks uzskata, ja tomēr būtu bijis jāveic kombināciju, tad gala rezultāts būtu bijis citādāks.

 

"Iespējams, tad Kazeļņiks diezin vai būtu 1.vietā, drīzāk tas būtu Plivda," norāda A.Leišavnieks.


Viņš vēlas teikt paldies tiem cilvēkiem, kuri ir palīdzējuši gan finansiāli, gan morāli. Tuvākajā nākotnē A.Leišavniekam nekādas sacensības nav paredzētas.

 

"Tagad vienkārši atpūtīšos," saka spēkavīrs.

Pievieno komentāru

Sports