Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Finišē Gulbenes pilsētas atklātā kausa izcīņa strītbolā (24.08.2013.)

24.augustā ar 5.kārtas sacensībām beidzās Gulbenes pilsētas atklātās kausa izcīņas strītbolā sezona, kas šoreiz pulcēja astoņas vīriešu un sešas dāmu komandas. Kopvērtējumā ceļojošo kausu vīriešu konkurencē ieguva komanda „Nareka” (Nauris un Gatis Rikveiļi, Mārtiņš Pētersons, Raimonds Gabrāns, Daumants Dreiškens un Māris Sniķis). Otrajā vietā - „Gulbenes bosi” (Krišs Matisons, Jānis Melngailis, Normunds Lišiks, Oskars Zurkovs, Alvis Šmagris un Artūrs Grodnis). Trešo vietu izcīnīja komanda „Mazais” (Pēteris Zvirgzdiņš, Ervīns Ivanovs, Dainis Mikolajs, Krišjānis Graumanis, Sandis Icaks un Raimonds Pušķis). Dāmu konkurencē pirmo vietu kopvērtējumā izcīnīja Alūksnes komanda „Iekšlietu ministrija” (Monta Sondore, Dina Vītola, Žanete Tomsone), otro vietu - „Pīsiņš” (Krista Ramane, Eva Paringa, Ance Bērziņa) no Alūksnes. Trešajā vietā - Gulbenes vienība „Resnie putni” (Zane Ivanova, Paula Freimane, Kristiāna Liekniņa un Kristiāna Sprudzāne).

Kopā visos piecos posmos piedalījās 20 vīriešu un 6 sieviešu komandas. Vērtēti tika četri labākie posmi.

5.posms bija ļoti interesants un aizraujošs sīvo cīņu dēļ starp līderkomandām. Tā cīņa par 1.vietu posmā starp „Nareku” un „Gulbenes bosiem” bija arī cīņa par Kausa ieguvēju titulu. Spraigā cīņā uzvarēja „Nareka” (N.Riveilis, G.Rikveilis, M.Pētersons). Otrie „Gulbenes bosi” (K.Matisons, J.Melngailis, N.Lišiks). Par trešo vietu cīnījās komanda „3” un „Rūsiņš”. Pārāka izrādījās un posmā trešo vietu izcīnīja komanda „Rūsiņš” (Dainis Melnis, Artis Luguzis, Ingars Andževs, Mārtiņš Bogdanovs).

Dāmām piektajā posmā atkārtoti uzvarēja „Iekšlietu ministrija”, otrā – „Kailā jūdze” no Alūksnes, trešajā vietā - „Resnie putni”.

Trīspunktu metienu konkursā piedalījās 14 dalībnieki, kuri iepriekšējos posmos bija izcīnījuši dalību finālposmā. Pēc pirmās kārtas metienu sērijas, finālam kvalificējās trīs veiksmīgākie trīspunktu metēji. Ar 13 punktiem finālam kvalificējās sacensību organizators Jānis Melngailis, pa 11 punktiem - Rinaldam Kokarevičam un Sandim Icakam. Izšķirošajā kārtā 12 punktus guva S.Icaks, kļūstot par trīspunktu konkursa „karali”.

„Naudas bumbas” konkursā šoreiz uzvaras laurus plūca Rinalds Kokarevičs.

„Prieks par to, ka komandas izturēja visus piecus posmus. Liels pluss ir arī tas, ka Alūksnes meiteņu komandas visos posmos piedalījās, padarot spēles interesantākas un masveidīgākas,” saka viens no turnīra organizatoriem Krišs Matisons.

Paldies sacensību organizatoru vārdā komandām par piedalīšanos, kā arī par sniegto atbalstu Gulbenes pilsētas pārvaldei, Gulbenes sporta centram, Gulbenes novada domei, Jauniešu centram „Bāze”, veikalam „Gauja”, kafejnīcai „Rodi”, konditorejai „Gardums” un konditorejas veikalam „Gustiņš”.

Pievieno komentāru

Sports