Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Finišē novada čempionāts volejbolā

Svētdien sporta centrā ar vīriešu spēlēm beidzās Gulbenes novada 2009./2010.gada volejbola čempionāts. Par čempioniem kļuva Gulbenes volejbolisti, otrajā vietā - Jaungulbene, trešajā - Lejasciema komanda. Vairāk foto šeit.

Dāmu II grupa savas spēles beidza jau iepriekšējā nedēļā. Uzvarēja Gulbenes NBJSS 1996.gadā dzimušo meiteņu komanda, otrajā vietā atstājot Druvienas un trešajā - Gulbenes NBJSS (1995./1996.) komandas.  

Intriga saglabājās līdz pēdējai spēlei

Svētdien abos sporta centra laukumos tika aizvadītas atlikušās vienpadsmit spēles vīriešu komandām. Intriga par vietu sadalījumu saglabājās līdz pat pēdējai spēlei. Lielākā daļa komandu bija ieradušās savos spēcīgākajos sastāvos cerībā izcīnīt iespējami augstāku vietu.


Pirmā čempionātu beidza līderkomanda "Gulbene", kurai svētdien bija atlikušas tikai divas spēles ar Beļavas un Stradi II vienībām. Šajās spēlēs nekādas sensācijas nenotika un Gulbene ar 2:0 pieveica pretiniekus.

 

Tā kā smagākās spēles gulbenieši jau bija uzvarējuši iepriekšējā svētdienā, tad otro apli viņi beidza ar astoņām uzvarām astoņās spēlēs, atdodot tikai vienu setu liteniešiem. Arī visā turnīrā tika svinētas piecpadsmit uzvaras un piedzīvots tikai viens zaudējums jaungulbeniešiem. Tādejādi pārliecinoši par Gulbenes novada 2009./2010.gada čempioniem volejbolā jau trešo gadu pēc kārtas kļuva Gulbenes komanda, kuras sastāvā spēlēja Didzis Lazdiņš, Aivars Berkolds, Dzintars Vasiļjevs, Juris Bražņikovs, Agnis Ļisicins, Kārlis Karolis un Artūrs Prokopovičs, komandas pārstāvis - Ziedonis Lazdiņš.


Līdz pat pēdējai spēlei cīņa turpinājās par 2. - 3.vietas likteni starp Lejasciema un Jaungulbenes komandām.

 

Svētdienas viena no sīvākajām cīņām bija Lejasciema un Lizuma tikšanās. Pirmo setu „paņēma" lizumnieši, otrajā pie rezultāta 25:23 Lejasciems izcīnīja sev uzvaru, trešajā setā intriga saglabājās un ar rezultātu 15:12 Lejasciema vienība svinēja uzvaru. Abas atlikušās spēles lejasciemieši uzvarēja divos setos, pārspējot Beļavas un Stradi II vienības.


Savukārt Jaungulbene ļoti viegli tika galā ar Litenes komandu, pārspējot divos setos. Pēc šīs spēles bija atlikusi vairs tikai viena spēle starp Jaungulbenes un Litenes/veterānu komandām, kurā jaungulbeniešiem bija jāizcīna uzvara vismaz vienā setā. Pirmajā setā ar 25:18 uzvarēja jaungulbenieši un likās, ka uzvara būs nodrošināta, tomēr otrajā setā veterāni pašā galotnē ar 26:24 pieveica jaungulbeniešus.

 

Sacensību galvenā tiesnese Gerda Sirmā jau sāka skaitīt „mazos punktus", jo zaudējuma gadījumā otrās vietas liktenis izšķirtos „mazajos punktos". Tomēr Jaungulbene pēdējā seta saspringtajā galotnē nospēlēja aukstasinīgāk un uzvarēja ar rezultātu 16:14, tādējādi nodrošinot sev turnīrā otro vietu un sudraba medaļas.

 

Jaungulbenes komandā spēlēja Aigars Upītis, Normunds Upītis, Andris Cāns, Arnis Cāns, Jānis Pāvuliņš, Aivars Blauvs, Andris Spilva, Ilvars Glāznieks un Andris Āboliņš.


Bronzas godalgas un trešā vieta - Lejasciema komandai: Gatim Gargažinam, Didzim Stāvavenam, Edžum Kalniņam, Raitim Kalniņam, Edgaram Milnam, Mārtiņam Naglim, Mārim Milnam un Oskaram Zurkovam.


Turnīru ļoti labi bija iesākusi Litenes/veterānu vienība, tomēr otrajā aplī bija pārāk daudz zaudējumu, tāpēc šogad viņiem - ceturtā vieta. Vienāds punktu skaits bija Lizuma un Litenes vienībām. Skaitot „mazos punktus", piekto vietu izcīnīja Litenes komanda, sesto - Lizums. Arī cīņā par septīto vietu bija jāskaita „mazie punkti". Rezultātā septītajā vietā - Stradu II, astotajā - Stradu komanda.

 

Divpadsmit spēlēs izcīna vienpadsmit uzvaras

II grupas dāmu komandas novada volejbola čempionātu beidza 22.janvārī. Aizvadītajās trīspadsmit spēlēs gan 15., gan 22.janvārī trīs uzvaras izcīnīja Gulbenes NBJSS 1996.gadā dzimušo meiteņu komanda, kas ar rezultātu 2:0 pārspēja Gulbenes NBJSS (1998.), Gulbenes NBJSS (1997.) un Gulbenes NBJSS (1992./1993.) komandas.

 

Divpadsmit aizvadītajās turnīra spēlēs viņas izcīnīja vienpadsmit uzvaras, tāpēc pārliecinoši kļuva par līderēm un izcīnīja pirmo vietu. Gulbenes NBJSS (1996.) komandā spēlēja Elīna Timofejeva, Zane Seņkāne, Dana Vasiļenko, Līva Misiņa, Alise Podziņa un Gabriela Kallase, komandas trenere - Sandra Vaivode.


Druvienas komanda aizvadītajās sešās spēles izcīnīja četras uzvaras un stabili turnīrā nodrošināja sev otro pozīcīju un sudraba medaļas. Komandā spēlēja Kintija Bačka, Ilze Ozola, Elvita Bačka, Ieva Pērkone, Aiga Kozule, Dināra Klepermane, Klinta Krama, Tatjana Ābeltiņa, Gunta Gruņiere un Daira Heisele, pārstāvis - Juris Gjačs.


Trešo vietu dāmu II grupā izcīnīja Gulbenes NBJSS (1995./1995.) meiteņu komanda, kas pēdējās spēlēs uzvarēja Gulbenes NBJSS (1995./1998.) un Druvienas komandas, bet otrā apļa spēlē pret Druvienu ar 1:2 atzina pretinieču pārākumu. Komandā spēlēja Nika Kaktiņa, Dita Ramane, Denija Spilva, Luīze Klusa, Raimonda Keiša, Kristiāna Gangnusa un Elīza Ļistopada, trenere - S.Vaivode.


Ceturtajā vietā - Gulbenes NBJSS (1997.), piektajā - Gulbenes NBJSS (1998.), sestajā - Gulbenes NBJSS (1992./1993.) komanda.

Pievieno komentāru

Sports