Florbols: divas pārliecinošas uzvaras 2

Gulbenes florbola komanda, turpinot cīņas Vidzemes čempionātā florbolā, aizvadījusi vēl divas spēles un abās atkal guvusi pārliecinošas uzvaras. Komanda pašreiz vēl nav zaudējusi nevienu punktu.

Spēlē pret komandu “ViA” gulbenieši guva uzvaru ar rezultātu 8:4. Mūsējie vārtus guva jau pirmajā minūtē. Gulbeniešu labā vārtus guva Jānis Stībelis, bet pēc pāris minūtēm pretinieki rezultātu izlīdzināja. Ilgi gan nebija jāgaida, kad mūsējie atkal guva vārtus, to paveica Ivans Savļaks. Perioda izskaņā gulbenieši guva vēl vienus vārtus – 3:1. Vārtus guva Nauris Sirmacis. Otrā perioda sākumā pretinieki vienus vārtus atguva, bet mūsējie aktīvi metās cīņā un ar dažu minūšu starpību guva divus vārtus (vārtu guvēji – J.Stībelis, I.Savļaks). Padoties negrasījās arī pretinieki un vienus vārtus atguva, bet tad mūsējie guva trīs bezatbildes vārtus (vārtus guva J.Stībelis, Kaspars Taurenis, I.Savļaks). Punktu spēlei pielika pretinieki, trīs sekundes pirms beigām gūstot savus ceturtos vārtus, tomēr mūsējiem – skaista uzvara.

Otrā spēlē gulbenieši ar 11:6 sagrāva komandu “Valmiera U16”. Lai arī pretinieki jau spēles pirmajās minūtēs guva pirmos vārtus, mūsējie drīz vien atspēlējās (I.Savļaks). Perioda turpinājumā komandas apmainījās ar vairākiem vārtu guvumiem un periods beidzās ar rezultātu 4:4. Mūsējiem vārtus guva Andis Sirmacis, Zintis Kuprišs, K.Taurenis.

Otrā perioda sākumā vadībā atkal izvirzījās pretinieki, bet arī mūsējie turpināja gūt vārtus. Pretinieku vārtsargs tika pārspēts četras reizes – vārtus guva Kaspars Beitāns, Z.Kuprišs, Krišs Mazūrs, Mareks Aizpurietis. Tad pretinieki vienus vārtus atguva, bet mūsējie turpināja savu uzvaras gājienu un guva vēl trīs vārtus (N.Sirmacis, K.Taurenis, K.Beitāns). Beigu rezultāts – 11:6 gulbeniešu labā.