Florbols: gan uzvara, gan zaudējums

Cīņas Vidzemes čempionātā turpina Gulbenes florbola komanda. Mūsu florbolisti ir aizvadījuši divas spēles, vienā piedzīvojot zaudējumu un otrā gūstot uzvaru.

Zaudējumu gulbenieši piedzīvoja spēlē pret pērnās sezonas čempioniem "Farm club". Pirmajā periodā laukumā sekmīgāk darbojās "Farm club" florbolisti. Rezultāts tika atklāts jau pēc nospēlētas minūtes un 28 sekundēm, kad "Farm club" izvirzījās vadībā. Pēc nedaudz vairāk kā minūtes pārsvars tika dubultots. Lai arī gulbenieši palaikam atbildēja ar bīstamiem pretuzbrukumiem, tomēr gūt vārtus neizdevās. Toties pretinieki guva jau trešos vārtus. Otrā perioda sākumā Jānim Stībelim izdevās vienus vārtus atgūt.

Arī pēc tam gulbenieši turpināja sekmīgi cīnīties, par ko tika arī atalgoti. Minūtes laikā Kaspars Beitāns un Zintis Kuprišs guva divus vārtus, panākot 3:3. Šāds pavērsiens aktīvāk lika spēlēt "Farm club" vienībai. Piecas minūtes pirms pārtraukuma viņi arī guva ceturtos vārtus un nedaudz vēlāk - piektos.

Trešā perioda sākumā intrigu atjaunoja Ignats Safronovs, panākot 4:5. Turpinājumā pretinieki guva vēl trīs vārtus, kamēr gulbenieši - tikai vienus. Spēle beidzās ar 5:8 "Farm club" labā. Gulbeniešu rindās labākais spēlētājs bija I.Safronovs, kurš guva divus vārtus.

Savukārt spēlē pret komandu "Vidzemes Augstskola" gulbenieši guva pārliecinošu uzvaru - 9:2. Spēles 29.sekundē vadībā izvirzījās "Vidzemes Augstskolas" komanda. Turpinājumā gan pārsvars piederēja mūsu florbolistiem. Pretinieku vārtos tika raidīti pieci bezatbildes vārti - pa diviem vārtiem guva Kristaps Ķulis un K.Beitāns, bet vienu precīzu metienu izdarīja Ingars Andževs. Pēc pirmā perioda rezultāts - 5:1.

Otrajā trešdaļā jau 24.sekundē trešos vārtus spēlē izdevās gūt K.Ķulim, panākot jau 6:1 gulbeniešu labā. Vienus vārtus pretinieki atguva, taču trešdaļas izskaņā Artūrs Haritonovs gulbeniešiem guva jau septītos vārtus.

Arī trešajā trešdaļā laukumā dominēja Gulbenes komanda, gūstot vēl divus vārtus.

Dmitrijs Smagars panāca 8:2, bet punktu spēlei perioda pēdējā minūtē pielika J.Stībelis, kurš realizēja soda metienu. Rezultāts - 9:2. Gulbeniešu rindās labākie bija K.Ķulis, kurš guva trīs vārtus, bet J.Stībeļa kontā - vieni vārti un trīs rezultatīvas piespēles.

Nākamo spēli gulbenieši aizvadīs 22.janvārī pulksten 20.00 pret komandu "Inčukalns".