Florbols: “Gulbenes K.S.P.” komandai - trīs uzvaras un viens zaudējums 2

Sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” florbola komanda februārī ir aizvadījusi četras spēles Kocēnu florbola čempionātā.

Komandas kapteinis Zintis Kuprišs informē, ka trīs spēles notika pret B divīzijas komandām “Liepupe”, “Komandantstunda” un “P.K.U.” un viena spēle pret A divīzijas līderiem - Naukšēnu komandu. Šajās četrās spēlēs tika gūtas trīs uzvaras un piedzīvots viens zaudējums.


Pret savas, B divīzijas, komandām “Gulbenes K.S.P.” florbolisti nospēlēja pārliecinoši. Par spīti tam, ka komanda ir jaunpienācēji šajā čempionātā, parādot raksturu, izdevās sevi pierādīt laukumā. Kad pretī stājās A divīzijas līderi, kuru sastāvā spēlē bijušie virslīgas spēlētāji, gulbeniešiem bija ko pasvīst. Naukšēnu florbolisti izmantoja katru kļūdu, ko “Gulbenes K.S.P.” florbolisti pieļāva laukumā.


“Bija patiešām prieks uzspēlēt pret tik stipru komandu, viņi noteikti bija pelnījuši uzvaru, jo šīs kļūdas, ko mēs pieļāvām aizsardzībā, bija diezgan rupjas, ja viņiem tās neizdotos izmantot, tad es teiktu florbola Dievs stāv mums klāt. Bet šad tad vajag arī zaudēt, lai tas liek aizdomāties, kāpēc ir šāds rezultāts, kur mēs kļūdījāmies un kā spēlēt, ja atkal tiksimies ar šo komandu. Viņi ir stipri, bet ne neuzvarami,” saka Z.Kuprišs.


“Man prieks par komandas paveikto šajās četrās spēlēs. Jāsaka paldies arī mūsu vārtsargam Viesturam Grozam (nr.93). Viņš ir kā tētis - ja mēs kļūdāmies, viņš nogroza galvu, vienkārši noķer bumbiņu un saka: “Lūdzu, nedariet tā vairāk, nekļūdāmies aizsardzībā!” Pašreiz mēs tikai sākam iejusties šajā čempionātā. Esam sajutuši spēles garšu. Cīnīsimies līdz galam, iesim laukumā ar raksturu un gribasspēku uzvarēt!”


“Gulbenes K.S.P.” komandā rezultatīvas piespēles un vārtus guva Z.Kuprišs (3), Nauris Sirmacis (9), Andis Sirmacis (3), Jānis Novikovs (8), Roberts Krasiļčikovs (4), Kristaps Ķulis (2), Krišs Mazūrs (2), Niks Brants (2) un Edijs Dāvis Rečs (3).


Šobrīd komanda savā B divīzijā ierindojas 3.vietā.


Spēļu rezultāti:

1.Gulbenes K.S.P. (6:3) Liepupe


2.Gulbenes K.S.P. (6:3) P.K.U.


3.Gulbenes K.S.P. (6:2) Komandantstunda


4.Gulbenes K.S.P. (9:2) Naukšēni

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Sports