Florbols: Gulbenes pilsētas atklātā čempionāta NOLIKUMS 4

GULBENES PILSĒTAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS FLORBOLĀ”

NOLIKUMS

1. MĒRĶIS UN UZDEVUMI

1.1. Veselīga dzīvesveida un florbola popularizēšana Gulbenē un Gulbenes novadā.

1.2. Veicināt florbola attīstību Gulbenē un Gulbenes novadā.

1.3. Noskaidrot Gulbenes pilsētas un Gulbenes novada 2014.gada spēcīgākās florbola komandas un spēlētājus.

1. VADĪBA

1. Sacensības organizē Gulbenes pilsētas pārvalde un Gulbenes sporta centrs.

2. Sacensību galvenais tiesnesis Ģirts Boks.

3. Galvenajam tiesnesim jāseko, lai sacensības noritētu saskaņā ar nolikumu, atbilstoši starptautiskajiem florbola noteikumiem.

1. VIETA UN LAIKS

1. Florbola turnīrs notiek 2014.gada 28.decembrī, sacensību sākums plkst.10.00 Gulbenes novada Stāķu sporta zālē.

2. Spēles notiek atbilstoši galvenā tiesneša sastādītajam spēļu grafikam.

3. Komandu pārstāvju sanāksme plkst. 9.30.

1. DALĪBNIEKI

1. Katra komanda turnīram var pieteikt 10 spēlētājus un 1 vārtsargu.

2. Turnīram pieteiktais spēlētājs drīkst spēlēt tikai vienā komandā.

3. Visiem komandas spēlētājiem laukumā ir jābūt vienādās komandas formās.

4. Turnīram var pieteikties arī meiteņu komandas.

5. Turnīrā drīkst piedalīties 1998.g.dzimušie jaunieši un jaunāki.

6. Spēlētāji, kuri ir jaunāki par 18 gadiem, čempionātā drīkst piedalīties tikai ar vecāku rakstiskām atļaujām, kuras tiek iesniegtas kopā ar komandas pieteikumu, ar spēlētāju un pārstāvju parakstiem pirms pirmās spēles.

7. Spēlētāji un pārstāvji  ar savu parakstu apliecina, ka ir personīgi atbildīgi par savu veselības stāvokli un ir iepazinušies ar sacensību nolikumu.

1. PIETEIKUMI

1. Komandām iepriekšējie pieteikumi jāiesniedz līdz 2014. gada 23.decembrim Ģirtam Bokam pa telefonu nr. 26421183, box21@inbox.lv

1. NORISE

1. Pieteikumu jāiesniedz spēles galvenajam tiesnesim ne vēlāk kā 15 minūtes pirms turnīra sākuma.

2. Spēles notiek pēc Starptautiskās Florbola federācijas (IFF) florbola spēles noteikumiem.

3. Spēles tiesā viens laukuma tiesnesis.

4. Spēle norisinās 6 pret 6 (5 laukuma spēlētāji un vārtsargs). Lai uzsāktu spēli, uz laukuma ir jābūt vismaz 6 spēlētājiem (5 laukuma spēlētāji un vārtsargs) no komandas.

5. Spēles laiks ir 2 x 15 minūtes (neefektīvais laiks) ar 2 minūšu starplaiku starp periodiem.

6. Spēles laiku aptur tikai, ja gūti vārti, piešķirts noraidījums, pusminūtes pārtraukumos, kā arī īpašos gadījumos (spēles laukuma tiesnesis izlemj kādu gadījumu formulēt kā īpašu).

7. Spēles notiek atkarībā no pieteikušos komandu skaita.

8. Ja spēles pamatlaiks beidzas neizšķirti, spēles uzvarētājs tiek noskaidrots ar soda metienu palīdzību. Soda metienus izpilda trīs katras komandas spēlētāji, ja joprojām ir neizšķirts, tad soda metienu sērija turpinās līdz pirmajai kļūdai. Spēlētājs atkārtotu soda metieni drīkst izpildīt tikai tad, kad soda metienus ir izpildījuši visi komandas dalībnieki.

9. Par uzvaru pamatlaikā komanda saņem 3 punktus, par uzvaru soda metienos -2 punktus, par zaudējumu soda metienos – 1 punktus.

10. Vienāda punktu skaita gadījumā spēlēs augstāku vietu ieņēmušo komandu nosaka:

• pēc savstarpējās spēles rezultāta;

• pēc gūto un zaudēto vārtu starpības visā turnīra spēlēs.

1. Izspēles kārtība tiks paziņota atsevišķi, jo tas ir atkarīgs no komandu skaita.

1. APBALVOŠANA

1. Florbola turnīra 1.-3.vietu ieguvējas komandas apbalvo ar medaļām un kausiem.

2. Florbola turnīra 1.-3.vietu ieguvējas sieviešu komandas apbalvo ar medaļām.

GULBENES PILSĒTAS ATKLĀTAIS FLORBOLA ČEMPIONĀTS JAUNIEŠIEM”