Florbols: Gulbenieši turnīra tabulā šobrīd ierindojas 2.vietā 5

Vidzemes čempionātā florbolā turpinās pirmā apļa spēles. Labu cīņassparu demonstrē arī Gulbenes florbolisti.

Pagājušajā nedēļā Gulbenes komanda aizvadīja divas spēles. Otrdien gulbenieši ar 12:3 sagrāva tiešos konkurentus turnīra tabulā "Puķītes". Mača rezultātu pēc 41 sekundes atklāja "Puķītes", taču pēc brīža Mareks Aizpurietis rezultātu izlīdzināja. Lai arī pretinieki vēlreiz atguva vadību, pirmā perioda otrajā pusē dominēja mūsu florbolisti, gūstot trīs vārtus. Vārtus guva Kristaps Ķulis, Ignats Safronovs un M.Aizpurietis - savus otros vārtus. Pirmais periods beidzās ar 4:2 mūsējo labā.

Otrajā trešdaļā gulbenieši vēl palielināja savu pārsvaru - 6:3. Vārtus guva Jānis Stībelis un Kaspars Beitāns. Spēles izšķirošajā periodā "Gulbene" neatstāja pretiniekiem nekādus variantus, gūstot sešus vārtus. Ar vārtu guvumiem šajā periodā izcēlās Zintis Kuprišs, J.Stībelis, K.Beitāns un I.Safronovs, gūstot trīs vārtus. Gulbenes komandā šajā spēlē vēl cīnījās Nauris Sirmacis, Igors Mežkuts, Guntis Princovs, Dmitrijs Smagars un Viesturs Groza (vārtsargs).

Piektdien gulbenieši cīnījās ar komandu "Time out" un atkal guva pārliecinošu uzvaru - 7:4. Rezultāts šajā spēlē tika atklāts tikai otrajā periodā. Pirmie vārtus guva pretinieki, taču pēc nedaudz vairāk kā pusminūtes mūsējie rezultātu izlīdzināja, to paveica Z.Kuprišs. Gulbeniešiem šajā periodā izdevās gūt vēl divus vārtus - 3:1. Vārtu guvumi N.Sirmača un I.Safronova kontā. Arī trešajā periodā gulbenieši turpināja savu uzvaras gājienu. Perioda sākumā pretinieki gan vienus vārtus atguva, taču pēc pusminūtes gulbenieši atkal guva vārtus. Pretinieku vārtsargu pārspēja Kaspars Taurenis. Drīz vien vārtus mūsējo labā atkal guva arī Z.Kuprišs un I.Safronovs. Abiem spēlētājiem tie jau bija otrie gūtie vārti, spēles rezultāts - jau 6:2. Lai arī "Time out" centās darīt visu iespējamo un divus vārtus viņiem arī izdevās atgūt, vairāk tomēr pa spēkam viņiem nebija. Gulbenieši guva uzvaru. Punktu šai spēlei pielika Z.Kuprišs, gūstot savus trešos vārtus. Rezultāts - 7:4. Šajā spēlē vēl spēlēja Gatis Kordulis, M.Aizpurietis, G.Princovs, D.Smagars, K.Beitāns, K.Ķulis un Dz.Peksts (vārtsargs).

Vēl viena spēle notika šopirmdien. Arī šajā spēlē gulbenieši guva uzvaru, pārspējot "Pārgaujas" komandu. Jau spēles sākumā K.Ķulis mūsējo labā guva divus vārtus, bet pretinieku mēģinājumi ieņemt gulbeniešu vārtus šajā periodā bija veltīgi. Otrā perioda sākumā viņi vienus vārtus gan atguva, taču drīz ar diviem vārtu guvumiem izcēlās J.Stībelis. Rezultāts - 4:1. Tuvojoties perioda izskaņai, "Pārgauja" samazināja vārtu starpību līdz diviem vārtiem, bet pēc dažām sekundēm mūsējie atkal deva prettriecienu, gūstot jau piektos vārtus. To paveica Z.Kuprišs. Trešajā periodā pretiniekiem izdevās vēl vienus vārtus gūt, bet tas viņiem nepalīdzēja. Nepilnas divas minūtes līdz spēles beigām G.Kordulis gulbeniešu labā guva arī sestos vārtus. Spēle beidzās ar rezultātu 6:4. Šajā spēlē vēl cīnījās N.Sirmacis, K.Taurenis, Jānis Lesiņš, Ingars Andževs, D.Smagars, Ģirts Boks un V.Groza.

Gulbenes florbolisti turnīra tabulā šobrīd ieņem 2.vietu. Komanda pateicas par atbalstu Gulbenes novada domei.

Komentāri 5

Fane

Gulbenes florbola komanda Alūksnes novada rīkotajā turnīrā pārliecinoši ieguva 1.vietu!!!!Fani!!!Aicinu atbalstīt mūsējos Valmieras turnīrā-30.04. un 01.05. Valmieras olimpiskajā centrā!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.04.28 18:00