Florbols: gūst pārliecinošu uzvaru 8

Gulbenes florbolisti arī šogad startē Vidzemes čempionātā florbolā. Pagājušās nedēļas nogalē gulbenieši aizvadīja pirmo spēli čempionātā un pārliecinoši ar rezultātu 11:4 apspēlēja komandu "Piktie putni".

Spēles pirmais periods pagāja pilnīgā Gulbenes florbolistu dominancē, jo "Pikto putnu" vārtos tika raidītas piecas bezatbildes bumbiņas. Pa diviem vārtiem guva Jānis Stībelis un Kristaps Ķulis, bet ar vienu precīzu metienu izcēlās Ignats Safronovs.

Otrajā periodā pretiniekiem divus vārtus izdevās atgūt, tomēr turpinājumā gulbenieši iemeta vēl trīs vārtus, panākot jau 8:2. Vārtus guva I.Safronovs, J.Stībelis un Artūrs Haritonovs.

Trešajā periodā spēles gaitu "Piktajiem putniem" lauzt neizdevās. Lai arī trešdaļas sākumā tika panākts 8:4, tomēr spēles izskaņā pretinieku vārtos ielidoja vēl trīs Gulbenes spēlētāju raidītās bumbiņās. Spēle beidzās ar gulbeniešu uzvaru 11:4. Trešajā periodā vārtus guva I.Safronovs, Nauris Sirmacis un K.Ķulis. Gulbeniešu rindās labākais spēlētājs bija J.Stībelis, kura kontā trīs vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Gulbeniešu komandas sastāvā bez iepriekš minētajiem vēl spēlēja Guntis Princovs, Viesturs Groza, Zintis Kuprišs, Mareks Aizpurietis, Gatis Kordulis.

Vidzemes čempionātā florbolā šosezon startē 11 komandas: "Farm club", "Gateris", "Gulbene", "Inčukalns", "Pārgauja", "Piktie putni", "Puķītes", "Time out", "Valka", "Valmieras veterāni" un "VIA". Čempionātā komandas aizvadīs regulāro turnīru, pēc kura sekos izslēgšanas spēles, lai noskaidrotu godalgoto vietu ieguvējus.