Florbols: notiek Tirzas pagasta čempionāts

Tirzas pagastā norisinās pagasta florbola čempionāts. Tas notiek jau otro gadu pēc kārtas, informē pagasta sporta darba organizators Mārcis Rudzītis.

M.Rudzītis uzsver, ka gada laikā ir audzis ne tikai sportiskais līmenis, bet arī pilnveidots florbolam nepieciešamais inventārs. Šogad ir palielinājies arī komandu skaits, kas piedalās čempionātā - šogad tās ir septiņas - Gulbene, Gulbenes vidusskola, Tirza, Stari, Litene, Lizums un "Chewits" (Tirza).

 

"Interese bija arī no citiem novadiem, piemēram, Madonas un Alūksnes, taču šajā gadā nolēmām vēl pilnveidot savu meistarību gan uz laukuma, gan mācoties paši saviem spēkiem tiesāt spēles. Atsaucība un interese par notiekošo ir liela gan starp skolēniem, gan pieaugušajiem. Šis sporta veids novadā tikai sāk attīstīties, un tas notiek lauku reģionā, kur uzreiz nevar pretī nolikt profesionālu tiesāšanu. Ja kādam varbūt notiekošais šķiet nepieņemams, ir arī augstākas līgas un čempionāti, kur var pierādīt sevi. Prieks ir par to, ka jauniešus šis sporta veids ir aizrāvis un viņiem ir iespēja aktīvi pavadīt savu brīvo laiku, gūstot pozitīvas emocijas," vērtē M.Rudzītis.

 

Pirmo spēļu rezultāti: Litene ar 22:3 pārspēja "Chewits", spēle starp Tirzu un Gulbenes vidusskolu beidzās ar rezultātu 6:5, Stari ar 2:5 zaudēja Litenei, Lizums ar 12:9 pieveica "Chewits", Tirza ar 10:1 pārspēja Lizumu un "Chewits" ar 2:12 piekāpās Tirzai.

 

Nākamās čempionāta spēles notiks jau nākamajā gadā. "Vēlos pateikt lielu paldies Tirzas pagasta
uzņēmējiem, kas saprata, atbalstīja un palīdzēja finansiāli, nodrošinot pilnvērtīgu florbola inventāra un aprīkojuma iegādi. Paldies Jānim Jēgeram (z/s "Lejas Zosēni"), Jānim Zirnim (SIA "Kraujas Z") un Imantam Reimandovam (SIA "IMU")!

 

Īpašs paldies Tirzas pagasta pārvaldes vadītājam Česlovam Barkovskim par sapratni un sadarbību, iegādājoties florbola bortus!" saka M.Rudzītis.

Pievieno komentāru

Sports