Florbols: šogad cīnās par labāku rezultātu

Sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” florbola komanda pēc vairākām aizvadītām spēlēm Kocēnu novada čempionātā florbolā pašlaik kopvērtējumā ieņem 8.vietu.

Viens no florbola komandas pārstāvjiem Krišs Mazurs “Dzirkstelei” stāsta, ka florbola komandu pārstāv 17 līdz 40 gadus veci šī sporta veida entuziasti, kuri brīvajā laikā labprāt trenējas un savu prasmi apliecina Kocēnu novada čempionātā florbolā. Čempionāts noslēgsies tikai nākamgad.
“Protams, šo var saukt arī par amatieru čempionātu. Sanāk kopā florbola entuziasti un uzspēlē. Sacensības notiek visas sezonas garumā. Pagājušajā gadā arī piedalījāmies un izcīnījām 4.vietu. Šogad turpinām cīnīties par labāku rezultātu. Kopumā šajā čempionātā piedalās 14 komandas no Latvijas. Šobrīd pēc sešām spēlēm ir četras uzvaras un divi zaudējumi, un pašlaik kopvērtējumā ieņemam 8.vietu. Pretinieki ir samērā sīvi. Ir laba un nopietna konkurence. Neteikšu, ka uzvaras nāk viegli. Ir jāpiepūlas, lai sasniegtu augstu vietu. Kopā komandā esam 20 spēlētāji. Šogad visa komanda ir saliedēta un labi spēlē. Visus vēlos uzslavēt, nav tāda viena spēlētāja, kurš izceltos,” stāsta K.Mazurs.

Nākamā spēlē, uz kuru dosies florbolisti, notiks jau 10.decembrī Kocēnu sporta namā.

Pievieno komentāru

Sports