Florbols: sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” komanda cīnīsies par medaļām 1

12 spēles Kocēnu florbola čempionāta regulārajās spēlēs. Šajās 12 spēlēs tika izcīnītas 8 uzvaras un piedzīvoti tikai 4 zaudējumi.
Komandas kapteinis Zintis Kuprišs stāsta, ka komandas cīņas gars un spēks tika rādīts katrā spēlē un tieši tāpēc ir iespēja lepoties ar šādiem rezultātiem. Līdz ar šīm 12 spēlēm Kocēnu florbola čempionāta regulārās spēles jeb pirmais posms ir beidzies.

Čempionāts notiek divos posmos. Čempionāta pirmajā posmā abu divīziju komandas izspēlē divu apļu turnīru savā divīzijā un vienu apli ar otras divīzijas komandām, noskaidrojot vietu sadalījumu divīzijā. Čempionāta otrajā posmā katras divīzijas četras labākās komandas iekļūst savas divīzijas izslēgšanas spēļu kārtā jeb “play-off”, kas arī ir divīzijas pusfināls. Pusfinālos tiekas 1. un 4.vietas, kā arī 2. un 3.vietas ieguvušās komandas. Pusfinālos uzvar tās komandas, kuras izcīna divas uzvaras. Pēc tās tiekas divīzijas finālā. Pusfinālos zaudējušās komandas tiekas spēlē par 3.vietu. Finālā un cīņā par 3.vietu tiek aizvadīta viena spēle.

Pēc pirmā posma sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” florbola komanda tabulā ieņem 2.vietu ar 34 punktiem, atpaliekot no 1.vietas ieguvējiem “IBK Griffin” tikai par 3 punktiem.

“Tas nozīmē, ka “Gulbenes K.S.P” komanda ir iekļuvusi Kocēnu florbola čempionāta B divīzijas labāko komandu četriniekā, kas ļaus turpināt cīnīties par medaļām pusfinālos un finālos. Pusfinālos mūsu pretinieki jau ir zināmi - komanda “Brenguļi”, spēles notiks 20.maijā Kocēnu sporta namā,” saka Z.Kuprišs.

“Komanda ir izdarījusi kolosālu darbu, puiši ir malači! Viņi bija pelnījuši šīs uzvaras un 2.vietu tabulā pēc pirmā posma, kā arī iespēju turpināt cīņu par medaļām. Viens no pierādījumiem, ka mēs varam, ir tas, ka tika uzvarēta A divīzijas komanda “Old Crabs”, kura ir viena no stiprākajām komandām A divīzijā. Tas pierāda, ka mēs varam spēlēt arī ar ļoti spēcīgiem pretiniekiem! Paldies komandai! Tiekamies 20.maijā Kocēnu sporta namā uz pusfināliem!”

 Rezultāti

“Gulbenes K.S.P.” - “Komandantstunda” (B divīzija) - ....................6:2

“Gulbenes K.S.P.” - “Citronmuiža” (B divīzija) - .............................6:1

“Gulbenes K.S.P.” - “Old Crabs” (A divīzija) - ................................4:3

“Gulbenes K.S.P.” - “P.K.U.” (B divīzija) - .....................................6:3

“Gulbenes K.S.P.” - “Komandantstunda” (B divīzija) - ....................9:6

“Gulbenes K.S.P.” - “Liepupe” (B divīzija) - ...................................9:3

“Gulbenes K.S.P.” - “Citronmuiža” (B divīzija) - .............................6:4

“Gulbenes K.S.P.” - “Farm dumperi.lv Club” (A divīzija) - ................1:5

“Gulbenes K.S.P.” - “Smiltene 09” (B divīzija) - .............................4:5

“Gulbenes K.S.P.” - “IBK Griffin” (B divīzija) - ................................3:7

“Gulbenes K.S.P.” - “Kocēni” (A divīzija) - ....................................5:9 

“Gulbenes K.S.P.” - “Brenguļi” - ..................................................4:1

Pievieno komentāru

Komentāri 1

floriste

Skan grandiozi - Kocēnu florbola čempionāta B divīzija

pirms 4 gadiem, 2017.05.16 16:25

Sports