Florbols: uzsāk cīņas Vidzemes čempionātā

Gulbenes florbola komanda arī šajā gadā cīnīsies Vidzemes čempionātā florbolā. Komanda jau ir aizvadījusi divas spēles, un abās ir izcīnītas uzvaras.

Spēlē pret komandu “Valmiera U18” gulbenieši guva uzvaru ar rezultātu 4:2. Lai arī pretinieki vārtus guva jau pašā spēles sākumā, pirmā perioda otrajā pusē gulbenieši rezultātu izlīdzināja. Vārtus guva Ingars Andževs. Otrā perioda sākumā Jānis Stībelis mūsu florbolistus izvirzīja vadībā. Drīz vien mūsējo labā vārtus guva arī Ivans Savļaks un Andis Sirmacis. Otrā perioda otrajā pusē valmieriešiem gan izdevās vienu vārtus atgūt. Spēle beidzās ar rezultātu 4:2.

Savukārt otrajā spēlē gulbenieši tikās ar komandu “Kodums” un pieveica to ar tādu pašu rezultātu. Pirmajā periodā mūsējiem izdevās gūt divus vārtus (vārtu guvēji – J.Stībelis un Kaspars Beitāns), savukārt pretinieki gulbeniešu vārtsargu pārspēja tikai vienu reizi. Otrajā periodā mūsējo labā vārtus atkal guva J.Stībelis un A.Sirmacis, savukārt pretinieki savus otros vārtus guva pēdējās spēles sekundēs.

Gulbenes komandas sastāvā bez iepriekš minētajiem spēlētājiem ir arī Nauris Sirmacis, Mareks Aizpurietis, Zintis Kuprišs, Kristaps Ķulis, Gints Iekļavs, Guntis Princovs, Emīls Ustinovs, Egīls Čerpinskis, Jānis Lesiņš, Kaspars Taurenis, Krišs Mazūrs, Viesturs Groza, Gatis Kordulis, Dzintars Peksts, Uģis Trupaunieks, Ģirts Boks un Madars Šķirpāns.

Vidzemes čempionātā florbolā šosezon startē 11 komandas: “Gulbene”, FK “Valka”, “Coyote – Inčukalns”, “Farm club”, “Valmiera U-18”, “VIA”, “Togosport.com”, “Kodums”, “Valmiera U16”, “Police class” un “STK”. Čempionātā komandas aizvadīs regulāro turnīru, pēc kura sekos izslēgšanas spēles, lai noskaidrotu godalgoto vietu ieguvējus. Gulbenes komanda pagājušajā sezonā izcīnīja 4.vietu, bet šajā sezonā tā centīsies savus rezultātus uzlabot.