Florbols: Vidzemes čempionātā – 4.vieta 3

Gulbenes florbolisti ir aizvadījuši garu un smagu sezonu Vidzemes atklātajā čempionātā florbolā. Tā ir beigusies ar izcīnītu 4.vietu šajā čempionātā.

Pēc pirmā apļa mūsu florbolisti atradās 2.vietā. Tālākajās cīņās čempionātā startējošās komandas tika sadalītas divās apakšgrupās - pirmajā cīnījās komandas, kas pēc pirmā apļa ieņēma pirmās septiņas vietas, un otrā apakšgrupā - pārējās piecas komandas. Apakšgrupās komandas cīnījās pēc divu apļu savstarpējo spēļu principa, pēc kura komandas tika sarindotas izslēgšanas spēlēm jeb "play off". "A" grupas septiņas komandas izspēlēja grupu turnīru un noskaidroja vietu sadalījumu, bet "B" grupas piecas komandas cīnījās par tikšanu "play off" kārtā.

Gulbenieši A grupā pēc grupu turnīra ieņēma 4.vietu. "Play off" pirmajā kārtā gulbeniešiem pretim stājās grupu turnīra 5.vietas ieguvēji komanda "Pārgauja". Divu savstarpējo cīņu rezultātā iespēju cīnīties tālāk izcīnīja gulbenieši. Pusfināla spēlēs, kas tika aizvadītas pagājušajā nedēļā, mūsu florbolistiem pretī stājās FK "Valka" vienība.

Pusfināla pirmā cīņa bija ļoti sīva, un gulbenieši negrasījās atdot spēli valcēniešiem. Pirmais periods beidzās neizšķirti, bet otrās trešdaļas sākumā gulbenieši atradās vadībā, taču intriga diemžēl zuda - Valkas komanda guva septiņus bezatbildes vārtus un svinēja drošu uzvaru ar 10:6. Otrajā spēlē teorētiskas iespējas atspēlēties gulbeniešiem bija, tomēr līdzvērtīga spēkošanās izdevās tikai pirmā perioda laikā, kad rezultāts bija 3:2 valcēniešu labā. Atlikušajā spēlē savu pārākumu pierādīja spēles favorīti, un spēle beidzās ar rezultātu 9:4. Divu spēļu summā FK „Valka" svinēja uzvaru ar 19:10, izcīnot iespēju spēlēt finālā. Savukārt mūsu florbolisti tikās ar Valmieras veterānu komandu, lai noskaidrotu 3./4.vietas ieguvējus. Šajā cīņā pirmos divus periodus abas komandas aizvadīja līdzvērtīgi. Pēc otrā perioda rezultāts bija 2:2, taču trešajā periodā mūsējie salūza - pretinieki guva piecus bezatbildes vārtus un svinēja uzvaru ar 7:2. Tādējādi mūsu komanda čempionātā ieguva 4.vietu, 3.vietu ieguva "Valmiera veterāni". Finālā tikās komandas "Farm club" un FK "Valka". Šajā cīņā pārāki bija komanda "Farm club", kas arī pērn ieguva čempionu titulu.

Gulbenes komandā cīnījās Jānis Stībelis, Ignats Safronovs, Zintis Kuprišs, Kristaps Ķulis, Nauris Sirmacis, Ivans Savļaks, Ingars Andževs, Gatis Kordulis, Ģirts Boks, Kaspars Beitāns, Kaspars Taurenis, Jānis Lesiņš, Artūrs Haritonovs, Mareks Aizpurietis, Mikus Mezītis, Dmitrijs Smagars, Guntis Princovs, Dzintars Peksts, Aleksandrs Lapiņš, Andis Sirmacis, Viesturs Groza, Toms Kindzulis un Uģis Trupaunieks.

Komanda pateicas par atbalstu visiem, kas atbalstīja viņus, trenējoties un piedaloties šajā čempionātā. Lielu paldies sportisti saka Gulbenes sporta centram, Daukstu pagasta pārvaldei, kā arī savām ģimenēm, kas bija lielākie līdzjutēji.